• alkolün etkisi ile polis karakolu duvarı.

bazen mecburiyetle olur olmadık yerlere çöydürmek zorunda kalabiliyor insanoğlu.

edit: alkol çok kötü bir şey. bunu tekrar kavramış olduk. oturup kalktığımız yerlere dikkat edelim millet. hiç ummadığınız tipler ummadığımız yerlere işemiş.
  • altıma.

çok sarhoştum tutamadım zaten eve gidiyorum diye saldım.

edit: şort vardı sahildeydim kurudu zaten eve gidene kadar. aşırı zevkli oluyor ama deneyin. gerçekten özgür hissediyorsunuz kendinizi :d
  • aynı gece hem tbmm yakınlarındaki süs havuzuna hem de sanırım kkk duvarına ikisinde de oğlum sen manyak mısın sesleriyle askerler koştu. sene 2006 olmalı. öyle sarhoştum ki neresi olduğu hakkında zerre fikrim yoktu parça parça hatırlıyorum askerlerin koşuşunu filan sabah anlattı kuzenim. ertesi sabah o kafayla alanyaya basıp gitmiştik zaten. vay amk gençlik bazen çok gereksiz şeyler yapmaya sebep oluyor.
  • klozet.
  • macaristan györ'de, şehir meydanındaki bir heykelin dibi. hatta yanyana 3 kişi falandık sanırım, gecenin bir yarısı...
    yanımdaki adamlardan biri, çalıştığım şirketin bizim de bağlı olduğumuz bölümünün ceo'su idi. şimdi daha da büyüdü, şirketin ceo'su oldu. ben hala aynı yerimdeyim. neyse, gözüme toz kaçtı...
  • merkez bankası duvarına işedim.

çok sarhoştum, keh keh.
  • monte carlo da kafam iyi, gsm de çekmiyor. bir malikanenin arka bahçesine atmıştım pişarı. iyi vurmadilar o kafa ile beni orda.
  • buralar sidik kokusundan geçilmez birazdan
  • bolu dağındaki bir benzinliğin önünde duran bir bidona. sömestr tatili, ankara'dan istanbul'a gidiyoruz. yoğun bir kar yağışı vardı. bolu dağına da zincirsiz araçları almıyorlardı. bolu dağına gelmeden zincir taktırmak için bir benzinlikte durduk. soğuktan da çişim gelmişti. mecburiyetten 2 litrelik benzin bidonuna işemiştim
  • ben degil baska bir yazar arkadasin kedi kumuna yaptigini biliyorum.
hesabın var mı? giriş yap