• suriyelilere 40 milyar dolar harcayan,
    her şeyden hayvan gibi vergi alan,
    işsizlik fonunu iç eden,
    deprem vergilerini iç eden,
    kıdem tazminatlarına göz diken hükümete kusura bakmasın yardım mardım edemem.

sosyal devlet demek iban numarası vermek demek değildir.
    zaten ölmüşüz çok özür diliyorum amiyane tabirle ölüden göt istiyorsunuz..
    macron ve merkel kadar halkınıza sahip çıkmadınız ne yazık ki..

edit:imla
  • 0,00 tl

mahallemdeki aç insanı doyurmayı, gidip doğrudan o kişiye bağış yapmayı tercih ederim.
  • aç doyururum, dilenciye veririm, sokağa atarım, çakmakla yakarım, suriyeliye veririm ama yine de göndermem bunlara.
  • yapmadım , yapmayı düşünmüyorum, yapmayacağım.

edit : (bkz: 31 mart 2020 sırma su işten çıkarma*) gündemde tutulması gereken başlıklardan.
  • vergi, devlete bağıştır. ben vergimi veriyorum, borçlarını sildirecek kadar yalaka olanlar düşünsün.
  • asgari ücretimden kesilen miktarlar haram zıkkım olsun. pandemi olmuş ülkende milletine yardım edecekken, milletinden para isteyen tek devlet oldunuz. utanın!
  • 15 aylık askerlik ve hayatım boyunca verdiğim vergiler ha birde gss prim borcum var onu daha ödemedim.
  • 0 yazıyla sıfır. böbürlenerek suriyelilere vereceğin 40 milyar doları çıkar da ver reis, vermezsin di mi? biz suriyeli değiliz.
  • holosko + bir miktar para ile destek verdiğim bağış.
  • vergi veriyorum. ne bağışı.

burada şaka maka girişli başlık açıp akp hükümetini öven imanı bütün, cenneti kazanacak arkadaşlar bağış yapsın. oy verdikleri hükümet -ekşi sözlüğe bugüne kadar girmiş oldukları entrylarından gördüğüme göre- türkiye'yi kalkındırdı.

haydi pamuk eller cebe. vefa sırası sizlerde. havale yaptığınızın ekran görüntüsünü ekleyin ki klavye delikanlılığı yapmadığınızı görmüş olalım.
hesabın var mı? giriş yap