şükela:  tümü | bugün
  • vergi
  • yemek. zira yemek benim için bir ihtiyaç değil bir zevktir.
  • bira.
  • marketlere gelen haftalık zırvalıklar. kesin işime yarayacak bir tane bulurum.
  • tum gun kafede oturup cep telefonundan real time with bill maher ve last week tonight with john oliver bolumlerini izleyip arada da biraz late night ve daily showlardan serpistirmek. cunku issizim mecburiyetten otuz uc yasinda ailemle oturuyorum, evde her dakika kavga gurultu gerginlik vs var ve bundan kacabilmek icin uyaninca evden cikiyorum aksam yatma vaktine yakin eve donuyorum. 8-9 saat her gun ayni kafede ayni masada oturup telefondan video izlemek bana siparis verdigim iceceklerle gunde elli liraya patliyor.

oncesinde motosikletim vardi ona atlayip komsu ilcelere vs kaciyordum ama kaza yapip motoru dagittiktan sonra son aylarda o da artik pek mumkun olmuyor.

edit: karantina yüzünden onu da yapamaz oldum.
  • param yok :(
  • bilgisayar oyunları. net.
  • kırtasiye malzemesi
  • steam.
  • yoksul çocuk sevindirme veya çocuk sevindirme desek daha doğru olur. her eğitim yılı başlangıcı 2-3 tane durumu olmayan çocuk bulur kalemini kitabını kıyafetini alır bir maaşı gömer allah kabul etsin der çıkarım. elimden geldiğince yolda yardıma muhtaç çocuk görünce girer lokantaya küçük karınlarını doyururum. gülümsemeleri yeter terapi gibi. hee bu arada kanser atlattım 2 kere onların duaları sayesinde şükür.