şükela:  tümü | bugün
1170 entry daha
  • parfüm. umarim tek degilimdir.
  • bir zamanlar binicilikti.
    (bkz: izmir atlı spor ihtisas kulübü)
    şimdi yoga
    uzun zamandır geceleri uyuyamadığım için
    (bkz: yoga nidra) ile huzur buluyorum.
    çünkü uyumadan yeniden uyuyamazsınız.
  • teknoloji (oyun, pc/laptop, telefon), sigara ve bira.
  • karavanımız. kendimiz yapmaya çalışıyoruz. aslında bu kadar zor olacağını düşünmemiştik. şimdiden 2 sene borçlandık.
  • 1. motorsiklet
    2. offroad arac
    3. silah tüfek
    4. drone
    5. action figure
    6. bende para kalmadı siz devam edin.
  • kahvedir. çok pahalandı.
  • (bkz: oyun)
  • her ne kadar maslow’un ihtiyaç hiyerarşisinin ikinci sırasında olsa da en çok para gömdüğüm şey 1+1 evim.
    kredi öderken zevk alıyorum.

edit: yazım yanlışı
  • (bkz: balıkçılık) olta, çapari, sahte yem, çanta, sandalye ve yanında yerbulmak için yakılan benzin ve uykusuzlukta cabası olmak üzere tuttuğum balık beşi geçmez
  • (bkz: balıkçılık)

amatör olta balıkçılığına, kamışlara, makinelere, kancalara, babyjig ve rapalalara hatırı sayılır ciddi miktarda para gömmüşümdür.

2 sene öncesine kadar en büyük hobim, tutkumdu balık tutmak. hergün sayfalarca okur, videolar izler, sürekli kendimi geliştirmeye çalışırdım.

iş için yalovadan bursa’ya giderken gemlik’te mola verir 2 sigara içer oltayı denize sallar bir saat kadar balık tutar tekrar yoluma devam ederdim.

vazgeçilmez ve sürekli artan bir aşkla büyüyordu balıkçılığa olan ilgim..

sonra bir ramazan sabahı ezandan hemen sonra malzemelerimin bulunduğu depoya bölgemizde yaşanan sel afetinden dolayı tavana kadar su bastı ve çamur içinde kaldı hepsi.

peşinden de dev vidanjörler girdi ve benim her avdan sonra banyoda kendimden önce onları yıkadığım, silip kurutup özel paslanmaz yağlar ile parlatttığım tüm oyuncaklarımı içine çekti ve aldı gitti..

1 metre misina bile kalmadı elimde. özenle, itinayla aldığım, koleksiyon yaptığım, onları saklayacak kutuları, çantaları bile günlerce araştırıp en iyisini, en kalitelisini aldığım bu zevk sona erdi..

şimdi sahilde yürürken filan balık tutanları gördükçe derin bir nefes çekerim sigaramdan, rast gele der devam ederim yoluma.

bana rast gelmedi, size rast gelsin...
3140 entry daha