• hayır diyemeyişim ve böylece üzerime çok fazla yük almam, mükemmeliyetçi ve ayrıntılara çok dikkat ediyor oluşum, bu çok yorucu oluyor, ne olursa olsun dürüstlüğümden taviz vermememdsdagfsdgd
    sakızı orospu gibi çiğniyorum.
  • erteleme hastalığı.
  • ulan sevmediğiniz huylarınızı yazarken bile kendinizi övüp duruyorsunuz; merhametli olmam, imla kurallarına aşırı derecede dikkat etmem, iyi niyetli olmam, mükemmelliyetçi olmam, herkesi kendim gibi iyi zannetmem bla bla bla..sizi gidi ekşici kezbanlar sizi..

benim en sevmediğim huyum çok uyumam kardeşim.millet hayatını yaşarken ben hayvan gibi uyuyorum amk.sırf uyuyarak hayata tutunduğum günlerim bile var.
  • benzer bir başlık var mıdır bilmiyorum ama ben aradım ve bulamadım.

şu yaşa geldim hala gurur yüzünden bir adım atmadım, atamadım. seviyorum, içimde hala cız ediyor ama nah böyle ağır bir şey var içimde o adım atmadan tövbe kımıldamıyor.

bir de kin vermiş allah, sosu olsun diye. asır geçsin unutmam, belgesellerde avını sabırla bekleyen yılan gibi beklerim, o günü kollarım, yüzüne güler ananı sikerim.

keşke ameliyatla aldırabilsek beğenmediğimiz huylarımızı...
  • sosyalleşmeye çalışıyorum.
    bırak işte, elleşme şu amk insanlarına.
  • kendimi anlatma çabam.

bir şey söyleyecek olsam duyguyu en iyi şekilde karşı tarafa geçirmeye çalışıyorum. kendimi insanlara açıklamak istiyorum. sevilme çabasından başka bir şey değil. asla değişmeyeceğim. iflah olmaz bir gevezeyim. bir de her konuda mutlaka bir görüşüm var. baya itici bir insanım galiba.
  • şu ekşi sözlüğün başına oturunca içimden bir hayvanın çıkması, fütursuzca gerizekalılık ve sığırlık peşinde olmam.
    neden normal hayattaki gibi kibar ve hanımefendi olamıyorum?
    gerçi normal hayatta da nerede bir gerizekalılık var ben oradayım ama en azından orada örtbas edebiliyorum. burada edemiyorum.
  • anket görünce dayanamıyorum.
  • odaklanma problemi. birisi birşeyler anlatırken aklım farklı yerlere gidiyor.
  • birinden soğudum mu sittin sene geri ısınamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap