şükela:  tümü | bugün
  • eşimin uzak çevresinden bir tanıdığı aile, ikinci kızlarına eşimin ismini vermişlerdi, eşimden esinlenerek. o kız birkaç sene önce, gencecik yaşında kanserden vefat etti.

geçenlerde o ailenin evine ilk defa konuk oldum. kızın annesi, 'bak sana çok benziyor' diye o ölen kızlarının fotoğrafını eşime gösterdiğinde ben, eşim ve o kadın kontrolü kaybettik ve uzun süre kendimize gelemedik. tabii ki annenin acısı yanında benim gözyaşlarım hiçbir şey olsa da, çok üzüldüm.

ölmeden önce yaptığı resimleri ve hatta yeni evlerinin duvarında kurşun kalemle çizdiği şekli görünce çok kötü oldum. hiç görmediğim, hiç tanımadığım birinin kaybını çok derinden hissettim.
  • hayat aslında çok acı, çok üzücü. bunu normal zamanlarda fark etmiyoruz. beynimizdeki mutluluk hormonu, hayatın gerçeklerini bizden saklıyor. bir tür uyuşturucu etkisinde geçiriyoruz hayatı.

ne zaman o hormon azalmaya başlar, ne zaman depresyona girersiniz, o zaman hayatın gerçekliğini farketmeye başlıyorsunuz.

bu sabah ağladım mesela. arkadaşım boşandı. eşi kızını alıp avrupada bir ülkeye gitti. kızını belki aylarca göremeyecek.
    kendi kızıma sarılıp kokladığımda aklıma o geldi.

sonra ota boka gözlerinden yaş geliyor diyorlar. hayır be kardeşim. hayat gerçekten çok acı.
  • (bkz: sözlüğü forum sitesine döndüren mallar)

not: sözlüğü foruma dönüştürenden çok arabesk ağlak tipler ayrı konu.
    o bahsedilen bebeğin başlığı başka a.q malları
    bu başlık altında ayda bebek için ağlayanlayara itibar etmeyin.
    hepsi prim peşinde o.ç ları.
    lütfen profillerine bakın anlarasınız.
  • (bkz: kırmızı oda)

alya helak etti beni.
  • 15 dk önce
    şu fotoğrafı görünce
    [url=https://hizliresim.com/avf0qj][img]https://i.hizliresim.com/avf0qj.jpg[/img][/url]
  • zeki müren dinlerken ağlamıştım. 3 yıl önce falan.
  • ayda enkaz altından çıkarıldığı an. ondan önceki ağlamam da elif içindi ondan önceki de idil kızım ve rahmetli kardeşi melek ipek kızımız için ağlamıştım.

umarım aynı sebepten ömür boyunca bir daha gözümden yaş gelmez.
  • of galiba harry potter izlerken ağladım geçenlerde. * çocuk olmayı özlemişim gibi. hem daha kolay hem daha gerçek olabiliyordu her şey.
  • canım sıkkın, kedim geldi sokuldu bana patisini ellerimin üzerine koydu ben de başladım ağlamaya
  • 30 ekim 2020 izmir depreminde kucağımda 6 aylık bir bebekle 7.kattaki evimde öleceğimi düşünürken, dört bi yanimdaki binalar çökerken.
    çok ağladım.