şükela:  tümü | bugün
91 entry daha
  • her yazarın kendince belirlediği bir kitabı ya da standartı olmayan kriterler.

ben birisini engellemeden önce entrilerine şöyle bir bakıyorum katkılı bir şeyleri var mı diye. genelde aşağıdaki kategoriye giren tiplemelerde bilgi içerikli entriler olmuyor. gavura vurur gibi basıyorum engelle butonuna...

- aktroller ve kripto-aktroller : bir aktroller vardır bir de 'akepeli değilim ama' troller. hiç polemiğe girmiyorum bu tiplerle ve engeli basıyorum uyarmadan... çırpınıp dursunlar kendi hallerinde.

- futbol trolleri : spor başlıklarına mantıksızca saldırgan ve/veya küfürlü entri girenler, aksi yöndeki en ufak fikire küfürlü, agresif mesaj atarak sevgi gösterenler. yaşları 16-17 filan sanırım.

- küfürbaz ergenler : 'selam virdüm küfür değildir diye almadılar'. selam vermeyi, tanımadığı insanlarla konuşmayı bilmeyen zeka özürlü ergenler, her cümlenin sonuna küfür koymazsa havalı olmadığını sananlar. engelle butonu sizin için var asıl.

- azgın abazalar : böyle bir güruh da var. ota boka konuyu cinselliğe çekip 'düşer mi' modunda takılan sivilceli ergenler ve gecikmiş ergenliği 30'lu yaşlara taşıyanlar. evli, çocuklu erkek halimle bile feminen konularda yazınca bu kitleden imalı mesajlar alıyorum. kadın yazarlara kolaylıklar diliyorum.