şükela:  tümü | bugün
 • sıfırdır.

  edit: başlık başıma, başlık başıma, püskülü ben olayım.
 • yazarların farklılıklara, çeşitlere, troll'lere, gerçeklere, yalancılara, insanlara, hayatın kendisine tolerans seviyeleriyle ters orantılıdır..

  şahsen kimseyi engellemiş değilim şu mecrada.. kimsenin ağzını bantlamak istemem kendiminkini bantlatmak istemediğimden..

  siz de yapmayın..

  övünülecek bir sayı değil lan bu..
 • mallara ekle iken baya vardı, engelle donuzla vs olunca sıfırlandı. çünkü elemanı engellemek saçmalıkları için "al buyur hazır ortam, kus, sıç, içine et!" demekle aynı hesap.

  tabi bunlar yazar olanlar için geçerli. herkesin bildiği troll orospu evlatlarını katmıyoruz. onları görmezden gelip, başlıklarına yazmamak, yazdıkları saçmalıklara cevap yazıp ayar vermekte hem aha etkili hem daha kolay...
 • 2336'dır. yazarları engellemek onların ağzını bantlamak değil, kendi kulağını tıkamaktır. ben bunların her yazdığı pisliği okumak zorunda değilim. siz okumak istiyorsanız engellemezsiniz. bari bu konuda duyar kasmayın.
 • (bkz: 0)

  engelleyince ortadan kalkmıyorlar. merak ediyorum fikirleri nedir, karşı cenahta nasıl yorumlanır. ona göre kendi fikrimi daha sağlam temellere oturtma şansı yakalıyorum.
 • sıfırdır, niye engelleyeyim ki?
 • twitter'da belki binlerce hatta on binlerce ama eksi sozlukte yaziyla sifir. eksi sozlukte oyle ya da boyle bir formata uyum saglamak gerekiyor, bot hesap yok.

  eksi sozlukte yazar bloklamamanin artilari:

  sabir sebat gelistiriyorsunuz - kidemli aktroller, ilgi orospusu troller, ergenler derken ana avrat duz gidesiniz geliyor ama kendinize hakim olmayi ogrendiginizde daha sabirli oluyorsunuz.

  demografik degisimi takip edebiliyorsunuz - mesela isvec hakkinda ataturk havalimanina verilen bir reklam uzerine yapilan yorumlar turkiye'de ne kadar milliyetci sovenist, ne kadar ezik, ne kadar muhakeme yoksunu insan var butun acikligiyla ortaya cikiyor

  ibretlik hikayeler gorebiliyorsunuz - mesela birisi vardi her gun survivor basligina en az 20 entry girip doktora yaptigindan ne kadar egitimli oldugundan falan bahseden. vay anasini ne profiller var diye sasirabiliyorsunuz.

  kisacasi eksi sozlukte yazar bloklamamak ulke gerceklerinden uzaklasmamak icin elzem.
 • şimdilik 995.
 • gerçek hayatta karşıma gelse dayanamayıp kafamı çenesine gömeceğim adamları bile engellemiyorum. öyle "biz çok demogratız yeaa" demekle olmuyor. beğenmediğin adamı da dinleyeceksin, sabredeceksin. yapamıyorsan da lak lak etmeyeceksin, kafa ütülemeyeceksin.
 • 41 adet. 41 tane de badim varmış, başlığı görünce açıp baktım, ikisinin sayısı eşitmiş lan.

  ben ya ağır çomarsa engelliyorum ya da abaza abaza şeyler yazıp* beni gıcık ederse. ikinci grup daha reytingli bu konuda*. ha bi de mesajlarından rahatsız olduğumu ve mesaj atmamasını yazdığımda "o zaman engelle" diyen ağır embesil bir güruh var ki onlar da kendi istekleriyle engellenmişler görüldüğü üzere.