1597 entry daha
  • olumlamalarımdır. başıma gelen her şeyin bir sebebi olduğunu düşünüp bugünüme şükretmek tabi bunun yanında güzel günler için sabretmek. bazen ruhum daralacak gibi olduğunda “ en azından sağlığım yerinde” deyip kendimi kötü düşüncelerden uzak tutuyorum. denemesi bedava ve güzel :)
  • o kadar başarısızlık ve talihsizliğe rağmen hala yapabileceğine inandığın hedeflerimin olması
  • çocuklarım
  • ben bu hayatı seviyorum. iyisi ile kötüsü ile.
    gezmeyi, yemek yemeyi, insanlarla konuşmayı, gülmeyi, ağlamayı hepsini seviyorum. illa bir motivasyon arayışına hiç girmedim. yaşam enerjisi ile dolu bir insanım.
    hiç tanımadığım insanlara bile gülümserim. karşılık da bulurum. çift pozitif etki yaratır.
    tek derdim işsizlik. başka da çok şükür derdim yok. onu da bulsam nirvanaya mi ulaşırım bilemiyorum *
  • hayat iniş çıkışlardan ibarettir inancı.şimdi iniyorum elbet çıkacağım zaman da gelecektir.
  • hayallerim ve umutlarım
  • hayatımda, kendi istediğin şeyler için başkalarına bağlı kalmamak gerektiğini öğrendim. dışarı çıkıp, sahip olmak için korkamazsın. büyük hayal etmelisin, güçlü dileklerin olmalı ve hedeflerinin peşinden gitmelisin, çünkü bunu kimse yapmayacak senin için.
    -cee lo green
  • ölüm korkusu
  • öğrenilecek çok şey var ve ben bu bilgi denizinde elimde bir bardak bile su tutmuyorum...
  • en keskin acıyı bile duymanın hiçbir şey duyamamaktan, yokluktan, olmamaktan daha iyi olması.
    ben daha acılarımdan, ızdıraplarımdan vazgeçemezken kalan bunca güzel şeyi nasıl terk edeyim?
    tadabildiğin kadar tat, koklayabildiğin kadar kokla. istesen de istemesen de bir gün alacaklar çünkü elinden.
    ah yaşamak var ya
1914 entry daha
hesabın var mı? giriş yap