şükela:  tümü | bugün
3196 entry daha
  • 5-6 yaşlarında kafam yarılmıştı. annem evde sardı yarayı, geçer dedi. 2-3 gün sonra yarada feci ağrı başladı. acile gittik. doktor önce kalayı bastı, sonra aldı jileti. yara iltihap toplamış, baya derine inmiş iltihap. alelacele yarayı öyle bir kazıdılar ki inim inim inledim. o acıyı hala hatırlarım.
  • tam kaşıma 9 dikiş atılmasına neden olan merdivenden yuvarlanıp düşmemi anlatacaktım ki regl ağrısı yazanı gördüm haklıdır regl beni mahvediyor ama en kötüsü migren beni öldürüyor.
  • kırılan burnun yerine oturtulması.
  • mide delinmesi.oldurun beni diye yalvardım doktorlara.
  • 6-7 yaşlarında he-man kılıcımı kısaltırken kestiğim sol işaret parmağım ve sağlık ocağındaki öküzün uyuşturmadan 3 dikiş atması.. ama gün ola devran döne demişler; oğluyla aynı lisede denk gelince bütün o acının intikamını oğlundan çıkarmıştım tabi.. :)
  • 90lı yılların başı. lise yıllarımdı. 3.kattaki evimizden sobanın kül dolu kovasını alıp aşağıya doldur boşalta götürüyordum. ayağımda terlikler. zemin kata geldiğimde merdivenin köşesine basmamla ayaklarımdaki terlikler kaydı. elimdeki kül dolu kova tangır tungur merdivenlerden yuvarlanırken ben arka üstü merdivenlere düştüm. o anda belim ve kafam kırıldı sandım. başımın arkasında bir yarık oluştu, izi hala durur. resmen beyin sarsıntısı geçirmiştim. o nasıl bir acıydı. belim bir yandan, başım bir yandan.
  • süper zeka kardeşim biz küçükken gözüme tenis raketiyle vurmuştu. ama ne vurmak. hemen yanındaydım, topa vurdu ve hızını alamadı sanırım, hemen akabinde gözüme geldi raket. şu an anlatırken bile sızlıyor gözüm. bir ay mosmor bir gözle dolaştım, korkunçtu.
  • sene 1999
    saat sabaha karşı 4
    beton duvara kafa atınca birkaç dakikalığına ağrısı durduğu için sabaha kadar duvara kafa attıran diş ağrısı.
  • apandisim patlamıştı öyle acı çekiyordum ki iyileşme dualarını terkedip günahlarımı affedilmesi için dualara geçmiştim.
  • gezi eylemlerinde polislerden -dikkatinizi çekeyim birden fazla polis arkadaş- yediğim dayaklar bütününü hayatım boyunca unutamayacağım.
422 entry daha