şükela:  tümü | bugün
146 entry daha
  • kendi bilinçaltındaki yükleri size aktaran, ön yargılı, kibirli, ukala, öfke kontrolü problemi olan, laf çakıp büyük bir şey yaptığını zannedenler. durumları çok acıklı.
  • üst perdeden konuşan insan gördüğüm an kusasım gelir.
  • toplum içinde maske takmayan veya çenesine, dirseğine takan iğrenç katiller. umarım ilk önce ailenizi gebertirsiniz.
  • kesinlikle abzurd tic toc videosu çeken her yastan insanlar. ekrana şaşkınlıkla karışık tüksinmeyle bakıyorum. yani hiç mi kimse bi dur demez. hele o gözünü mözünü şey edip güya joker taklidi yapanlar?! uçan tekmeeee
  • doğal olmayan , karşı tarafı memnun etmek adına sürekli farklı kişiliklere bürünen tipler.
  • ter kokan, temizlik nedir bilmeyen insanlar. he bir de parmakları yuvarlak ya da yassı olan insanlar neden bilmiyorum çok tiksiniyorum.
  • dedikoducu, pinti, avantacı, kendini öven örgüt yandaşlarıdır.
  • kalabalık ortamlarda prim yapmak, birilerinin gözüne girmek ve popüler görünmek için aptal espriler yapan kişiler.
  • genel itibariyle cahil insanlar.
  • hayatını tamamen hayaller üzerine kuran, bedavacı, yüzüne gülüp arkadan kuyu kazan, hep sorun çıkaran, ukala ve yaptığı en ufak şeyi çok büyük bir şey başarmış gibi anlatan tipler.

not: güncellenecektir.
267 entry daha