• alıcı değilsek tezgahın önünü kapamayalım lütfen.
  • sözlükte her geçen gün artan ve büyük bir hızla artmaya devam edecek gibi duran durum.

sesini öven, gözünü öven, sevişmesini, sevmesini, sikini, memesini, saçını, götünü, burnunu, şiir yazmasını ve daha bir çok şeyini öven kadın-erkek yazarların sebep olduğu ve insanları artık kusma noktasına getiren olay.

arkadaşlar bir konuyu eleştirirsiniz anlarım. hoşunuza gitmez, tarzınız değildir, sizi ciddi anlamda rahatsız eder bunlar makul, anlaşılabilir şeylerdir. ama bir konuyu her gün, türlü türlü çeşitlerde başlıklar açarak dile getirmeyin artık.

evet ekşi sözlük özgür bir platform; ama sürekli birilerini aşağılama yeri de değil. eleştiri başka şeydir, aşağılamak başka.

akşama kadar kadın-erkek demeksizin o kadar ağır ithamlar dönüyor ki, insanı sözlükten soğutuyor.

engellemek falan da çözüm değil. hangi birini engelleyeceksin ?

1.85 sevdalısını engellesen 1.90 versiyonu çıkıyor, küçük meme sevdalısını engellesen büyük meme seven çıkıyor, iyi seviştiğini söyleyeni engellesen erken boşalanı çıkıyor. sonu yok yani engellemenin.

kim erken boşalmış, kim 20 cm sokmuş, kim aşkı iliklerine kadar yaşamış, kim ütü yapmış, kim yemek pişirmiş artık bitsin. bunlar özelden biriyle tanıştığınızda anlatacağınız şeyler.

ya da bir format geliştirilsin, herkes kendi ilanını versin oraya “şu şu şu özelliklerdeyim, şu şu şu özelliklerde birini arıyorum” diye.

siyasi ya da ekonomik olaylarda da bu geçerli. aynı başlık 20 farklı şekilde açılıyor. başlık aramak hak getire. lütfen arkadaşlar yönetim müdahale etmiyor duruma. biz bozduysak biz düzeltmeliyiz.

kimse başlıkları açmasın ya da yazmasın demiyorum; ama bir başlıkta toplanın, bir başlıkta konu kapansın. en önemlisi kişisel zevkler uğruna insan aşağılamaktan vazgeçin.

meriççiler boşuna toplaşmasın, görüşlerim her iki cins içinde geçerlidir.

iyi akşamlar dilerim, sevgiyle kalın.
  • bugün bir pezevenk payı yüzde altmışa dayanmış, elbette teknoloji nimetlerinden faydalanılacak. garipsemediğim durum.
hesabın var mı? giriş yap