şükela:  tümü | bugün
  • 2010 falan. her şey bir anda boktanlaştı. neyse ki boktan günler geride kaldı, şimdi her şey daha da boktan.
    süper yıl.
  • (bkz: 2002)

edit: anlayanlar nasıl da fav'lamış.
  • 2003 kasım. eşimle tanıştım.
  • kasabaya lunaparkın geldiği yıldı. babam oraya götürdü beni. atlıkarıncaya biner misin dedi, evet anlamında başımı salladım.ancak diğer piçler atları kaptı bana yer kalmadı, babam beni bir atın çektiği arabaya koydu. piçin birinin sürdüğü arabanin arkasında dönmeye başladım. onun bir loser olduğunu o anda anladım.diger babalar hızlı ve gözü açıktı. babamsa çekingendi. zaten onu hiç sevmemiş bir kadınla evliydi. birkaç dakika dandik bir arabada oturup dönmeye başladım. her seyin boka saracağını fark etmiştim. öyle de oldu...

babam artık yok onun karanlığını ben yüklendim
  • 2010 yazına denk geliyor....
    3 ayda hayatım mahvoldu

-ciddi bir hastalığa tutulduğumu öğrendim.
    -hastalığım yüzünden kız arkadaşım benden ayrıldı
    -askerlikten çürük raporu yedim
    -4 senelik işimden ayrıldım
    -1 buçuk sene çalışamadım.

allaha şükür geride kaldı herşey.
    hayatımı sıfırdan kurdum umudunuzu kaybetmeyin.
    unutmayın her yokuşun bir inişi vardır.
  • benim hayatım çocukluğumdan itibaren çöküştür. 35 yaşıma kadar hiç ileri gittiğimi hatırlamıyorum. ilkokuldan sonra ailevi olarak da maddi olarak da hep bir adım aşağı indik. (sebep baba tabii ki)

gençliğim de hep geri gitmekle geçti. rezalet bir gençlik yaşadım.

35'ten sonra karımı tanıdım, kendisi benim hayat kurtarıcım oldu. beni çekip çevirip adama döndürmesi 3 yıl falan sürdü. maddi olarak sıfırdık. tek kelime ile sıfırdık. üsküdar iskelesinde sosisli yiyebilmek için bozuk para denkleştirrdiğimizi bilirim. o derece yani.

sıfırdan başlayıp hayatımızı kurduk, son 7 yıldır o güne kadar anlamını bile bilmediğim şeyin içinde yaşıyorum: çocuklarım, karım, huzur, sevgi, tarhana çorbası.....

herkes benim gibi şanslı olamaz muhtemelen çünkü ben dünyanın en akıllı kadınına rastladım. tipim de kayıktır yani, bana niye aşık oldu bilmiyorum. sorduğumda "valla ben de bilmiyorum" diyor.

velhasıl, bir erkeği rezil de eden vezir de eden kadındır. umarım doğru kadını bulursunuz.
  • 2017 ekim. avukatlık ruhsatını almamla birlikte annemle babamı boşamam vakası.
  • 2017 temmuz-2018 şubat arası. boşanmaya karar verebildi sonunda hanımefendi, ardından yaptıkları rezillikleri yaydığı pislikleri anlattıklarını yazsam sığdıramam sanırım. maddi olarak zararım nakit 120 bin gayrimenkul 500 bin. şu an borç 2200 tl ve kredi kartı. saçtaki beyaz miktarı yüzde 200 arttı. fakat özgürüm, mutluyum, hiç bi akrabam kalmadı bi kaç dost geçici mecburi bi kaç arkadaş, kalpte güzel bi çarpıntı var sadece elimde. mutlu muyum sonuna kadar huzurlu muyum bazı sanrılarım var. geçecek ama biliyorum.
  • 2012, o tarihten sonra hayat requiem for a dream e dönüştü. bir umut bir çöküş bir umut bir çöküş ...