şükela:  tümü | bugün
1750 entry daha
  • 1980. doğduğum yıl.
  • 1989, 4 yaşlarından bir sabah uyanıyorsun tüm hayatını altüst edecek illet bir şeyle yaşamaya başlıyorsun. ne psikoloji kaldı ne de sağlık...
  • 2017 ortaları. şimdi yeniden toparlanma vakti!
  • 1980 dogdugum yil derdim ama gercek olan 1998 senesi. mimar sinan universitesi mimarlik bolumunu kazandigim yil. keske kazanamasaydim, oss ile bir daha sinava girer en azindan puanimi gore gore tercih yapardim. hatirlayanlar bilir, oys zamaninda tercihler sinava girerken yapilir. cevap kagidinda tercihler de isli olurdu. nereden bilebilirdim 14. tercihime kadar dusecegime. okul gencligimin irzina gecti, meslek ise geri kalan hayatimin.
  • yazarlarin ekonomik ya da ruhsal olarak cokus yili verilerine ulasabileceginiz havuzu olusturan zaman araligi.

2014 duraklama donemi, 2018 çöküş dönemi.

genelde tanim yaparken zorluk cektigimden anket basliklarina yazmam ama cok damardan yakaladi be sozluk...
  • 2016 yılında kansere yakalanmam ile başlayan süreç bir nebze psikolojik olarak sağlam geçse de,o dönem yaşadığım ihanetler ve 2017 yılında tedavimin bitmesiyle beraber normal hayata dönünce ağır bir depresyon yaşadım.hayatınızda inandığınız,güvendiğiniz ne varsa yıkıldığını düşünün ve o hayatı neredeyse sıfırdan bu sene tekrar inşa edeceğim.geçmişe üzülmeyi bırakın hayat kısa,kuşlar uçuyor.kimsenin umurunda değil sizin yaşadıklarınız inanın...

duygusal edit: mesaj atıp benim için zamanını harcayan,iyi dileklerini ileten iletmeyen herkese çok teşekkür ederim.ekşiyi ilk defa bu kadar sevmemi sağladınız iyi ki varsınız!
  • daha dün 2017 yılında hazırladığım bir spotify listesini dinlerken o yıllarda ne kadar mutlu olduğumu farkedip bunu ne zaman kaybettiğimi sorgularken 2018 ortaları olduğunu farkettim.benim çöküşümün resmi başlangıcı 2018 ortalarıdor,net.
  • askere gittiğim 2006 yılıdır. o gün bugündür çök çök bitmedi neler geçti başımızdan neler..altın,dolar ve bilimum emtia düştü kalktı, biz kalkamadık insan olarak..
  • mezun olduğum yıl, 2017. komik, tam bu gün mezun olmuşum üç yıl önce. sonra boka sardı, bilsem okulu uzatırdım...
  • 7 haziran 2015'ten beri kendimi iyi hissetmiyorum
297 entry daha