şükela:  tümü | bugün
  • anlaşılmak ve anlaşılamamak olarak ikiye ayırabileceğim korkulardır.
    yazarına göre değişir.
  • yaşamayı çok istediğim bir şeyi yaşayamamak ve ömür boyu içimde ukte kalması.
  • on dakika sonra disimin çekilecek olması. ağzım uyusmadan elim ayağım uyusmaya başladı korkudan.
  • tuvalette kilitli kalmak :/ her seferinde yaşarım bu endişeyi
  • samimi bir şekilde yazıya dökeceğim hiç aklıma gelmezdi.

birçok defa evde şakası yapılır evliliğin.

abimin üniversiteden beri sevgilisi olduğu eşiyle evleneceği bilindiğinden hep benim üzerime oynanırdı. "kiminle evlenecek?"

ununu elemiş eleğini asmış olduklarından hayalleri benim. şakalar hep pala bıyıklı, sıska, göbekli, beyaz atlet giyen bi adam üzerinde döndüğünden, televizyonu açayım bi deyip kumandaya dokunduğum anda gördüğümde yine o korku bastırdığından,

evet, ben bülent serttaş gibi bi adamla evlenmekten çok korkuyorum.

tüylerim tiken tiken oldu yine.
  • evlilik hazırlığı yaparken whatsapp grubu kurup, yetmedi telefonla arayıp sabah akşam demeden arkadaşlarımın beynini yok nikah şekeri, yok kına gecesi tepsisi, yok bekarlığa veda bilmem nesi diye şişiren bir insana dönüşmek.
  • olur da birgün hayallerimi gerçekleştirebilecek duruma gelirsem, o gün geldiğinde hayallerimi unutmuş olmak.
  • al işte yine o gürültülü gök, yine şiddetli yağmur, fırtına. üzerine elektrik kesintisi. harika ya. mükemmel!