şükela:  tümü | bugün
  • türk telekom 12 gb+1000 dk+250 sms 50 tl şuan kullandiğim tarife, varsa daha avantajli tarife geçiş yapacağim.türk telekom her yerde çekmiyor maalesef
  • turkcell platinium black plus paketi ayda 199,90 tl ödüyorum. 30gb internet, 2000dk konuşma[turkcell'lilerle sınırsız(allah razı olsun yaa)], dergilik, tv+, fizzy vs. zırvalıkları.

ve işim gereği 30 gb aştığım zamanlarda yeni güncellediler 1gb interneti 24 tl'ye veriyorlar (bkz: adam sikmek)

kullanan varsa benim yapacağım gibi derhal kaçsın
  • red 20 eski tarife

instagram twitter spotify youtube sınırsız.
    4000dk konusma vodafone ve sabit hat sınırsız.
    +20gb internet
    ve az bir sey sms.

100 gayme ödüyorum, eh mutluyum iste.
  • turkcell platinium black plus .
    güncel fiyatı herkes öğrenebilir .zira ben hiç o fiyatı ödemedim hep yüksekti anlamıyorum :)
  • 25gb, 1000dk, 1000sms, türk telekom prime. 91tl/ay. ücretsiz ispark, havalimanı servisi, yurtdışı kullanımı.
  • turkcell bilmem ne tarifesi
    12 gb net var yetmiyor yine alıyorum
    nasıl olsa şirket ödüyor çokta fifi
  • bu baslikta fakirleri gorebilirsiniz sozluk ahalisi
  • (bkz: ekşi forum)
  • turkcell genç tarife: aylık 39 tl veriyorum. hediyelerle beraber 33 gb internet ve 1750 dk konuşma süresi var.

bulunduğum yerde telekomun az çekmesi ve konuşma esnasında hat kopması gibi sorunlar yaşadığım için bir hafta önce geçiş yaptım. telekom kullanıyorken aylık 10 gb internet 1000 dk ve 1000 sms'e 49 tl ödüyordum.

uzun uzun araştırdım olanakları bakımından turkcell'in sunduğu hizmet çok çok iyi. tavsiye ederim.

kanıt

edit: tarifenin adı gnç fırsat midi. normal hediyesiz hali ise 6gb düz bildiğin internet 3gb sosyal medyada kullanılabilen internet, 750 dk + 250 sms
    peki bunca dakika ve gb nerden geldi? bunlardan en çok gb veren gnç uygulaması üzerinden çatlat uygulaması oldu. haftada iki kere çatlat yapıyorsun sana artık ne verilirse bana iki çatlat’da da aylık 5 gb hediye geldi. bir diğer hediye uygulaması da salla kazan. bir diğeri dijital fatura kullandığım için hediye edildi. başta entry bu tür açıklamalar ile birlikte girilmeliydi. tüm suser arkadaşlardan özür * diliyorum. ancak yalan yok. turkcell babamın şirketi değil. gün gelir de işime gelmez bi hal alırsa numaramı yine taşırım
  • vodafone 6 gb ( 3 gb gündüz+ 3 gb gece ) + her yöne 750 dakika + 5000 sms = 27 lira

çark çevirme ile de her hafta lezzetli bok veriyor.6 aydır bir kere de internet çıkmaz mı ya.