şükela:  tümü | bugün
  • genç sözlük erkeklerine yol gösterici olabilecek hikayelerdir.

sevgililerini tavlamak için emek harcamış, ter dökmüş, abilerinden taktik almış ve sonunda başarmış yazarlar anılarını yazarlarsa eminim ki çok faydalı ve yol gösterici olacaktır.
  • genellikle yaptığım şey şu:
    sohbetin zevkli olduğu bir yerde kıza beraber yapabileceğimiz bir aktiviteden söz ediyorum. kız o anda sohbetten zevk aldığı için doğal olarak kabul ediyor. daha sonra da kızın numarasını isterken önceden sözüne ettiğim aktiviteyi yapmaktan söz ediyorum ve numarasını istiyorum.

bu aralar en sık kullandığım bahane 3 yaşındaki yeğenim. sohbetin bir yerinde 3 yaşındaki yeğenimden söz edip telefonda fotoğraflarını gösteriyorum. ona yılbaşında hediye olarak aldığım lego ile birlikte oynarken ki bir fotoğrafımızı gösteriyorum. kızların çoğu bebeklere bayıldığı için tabi “ayyy çok şekeeeeerr” yapıyorlar. daha sonra da kıza “alışverişten anlar mısın?” diye bir soru soruyorum. genelde anladıklarını söylerler. ondan sonra da “yeğenime hediye alacağım, seninle alışverişe çıkalım” deyip telefonumu çıkarıyorum, sıfır tuşuna basıp telefonu ona uzatıyorum. kıza “numaranı alabilir miyim?” gibi ezik bir soru sormuyorum. “yeğenime hediye alacağım, seninle alışverişe çıkalım” deyip telefonumu direkt ona uzatıyorum numarayı vereceğini farz ediyorum!

eğer yeğenimden söz etmediysem ve o an bir nedenden dolayı ayrılmamız gerekiyorsa sadece “alışverişten anlar mısın?” kısmını yapıyorum. neden alışveriş? çünkü kızlar yapmayı en çok sevdikleri şeylerden biridir.
    kızla buluştuğumda bir şey almak zorunda değilim. yarım saat dolanıp sonra kahve içebiliriz.ama kızı asla kahve içmeye ya da yemek yemeye çağırmam. bütün erkekler bunu yapıyor zaten. çok sıkıcı.
  • - merhaba
    +merhaba
    - 3 yaşındaki yeğenimden söz edelim mi?
    + ...... derhal yat şu masaya seni seksi şeytan!
  • + sana yeğenimden bahsetmişmiydim ?
    - 0 tuşuna bas ver telefonu !
  • şimdi bir başkası gelip sevgilinizi anlattığınız yöntemle tavlayabilir.
  • - şey ee
    + seni lanet olası al bu telefonum, gece bana yeğeninden bahset
  • + alışverişten anlar mısın ?
    - legolarınla oynamak istiyorum.
  • bebeklerden hoşlanmayıp avmye hayatında iki kere girmiş bir kadın olarak neden yalnız olduğumu anlamamı sağlamış başlık.
  • -merhaba, elimde bir yeğen var, tam sana göre
    +derhal telefonunu çıkarıp sıfıra bas seni küçük yaramaz
  • yeğenimin bile daha iyi hikayelerinin olduğuna eminim.

dinlemek isteyenler yeşillendirebilir.*