şükela:  tümü | bugün
  • eğer soldier of fortune'un giriş melodisini duyup da ah çekmiyorsam artık, seni unutmuşum demektir.

edit: imla
  • günlerdir düşünüp duruyorum üstelik bir iki bir şey değil düşündüklerim. öfkelendiğim zamanlar beni öfkelendiren şeyin tam olarak ne olduğunu düşünüyorum olasılıklar silsilesi ile beraber bir neticeye ulaşamıyorum. biri var mesela o sevdiği kadını anlatıyor bunları duymak tadımı kaçırıyor. tadımı kaçıran kendi yoksunluğum mu yoksa onu kıskanıyor oluşum mu onu da bilmiyorum. annemi düşünüyorum dün epey canını sıktım bir yanım haklıydın diyor öteki yapmasaydın keşke. haklı olan yanım beni yalnız bıraktıkları, anlamadıkları yönünde. haksızlığım ise burada olmamı istiyor belki benden utanıyor çoğu zaman ama yok sayamıyor klişe de olsa evlat işte. arkadaşlarımı düşünüyorum iyi ki varlar diyorum fakat bilinçaltımda onlara kırgın olduğumu hissediyorum çünkü ne zaman içip sarhoş olsam beni anlamadınız diyorum, siz beni çok yalnız bıraktınız. velhasıl hayatımı sikip attınız hepiniz en çok da kendim.
  • daha gelişmem gereken çok şey var ama benim adım atmam gerek. lakin bazıları uyum sağlayarak kendiliğinden gelişecek.
  • portmantom ol, asılayım sana...
  • uzun süren çaylaklık dönemim yeni bitti. allahını seven benimle şurdan sosyalleşip iki kelam etsin.
  • anlamadığım bir şey var. bir süredir dikkatimi çekiyor. yazar ya da çaylak kişisi beni takibe almış belli. her yazdığımı okuyor ve akabinde ama eleştirel ama küfür yollu mesaj atıyor. yok ketumsun yok birine sinirlenmişsin hepimize karşı "alayınızın a.ına koyucam" modundasın yok sen şusun sen busun. abi yapacağınız şey basit engelleyin beni, takipten çıkartın olsun bitsin. yazdıklarımı size zorla okutmuyorum. illa beni okuyun diye bir derdim de yok. görüşlerim hoşunuza gitmiyor mu çıkarın beni takipten basın engeli olsun bitsin. bir de kendince doğru olan fikri kabul ettirme derdinde olanlar var. kabul ettiremeyince pisleşiyorlar. adam fikrini anlatıyor anlatıyor. sana göre doğru olan bu bana göre de ilgili entry'de yazdıklarım diyorum hop küfür. ve anladığım kadarıyla bu yazdıklarımdan tek rahatsız kişi de ben değilim. yapmayın arkadaşlar bunu.
  • dün vaadedenler, yarın başkalarının vaatlerinde yok olacaklar.
  • bir yangının ortasında üşüyorum. tam olarak. eksiksiz fazlasız. mecaz değil hiç bir harfi.
  • ne söylesem bilmiyorum, en izbe yerlerinden fışkıracak gecenin, benim içime dert olan cümleler. kanamalı ateşli bir humma değil belki ama epeyce ağır bir duman içime çektiğim. rakıyla güzel giden kadın, yangın yeri desem mi bilemedim. elimde yaptığın resmime hicran, oysa ki ne kadar da yeteneksizdin. tam arkasında silik bir sokak lambası kendini anca aydınlatırken, karanlığa dem tutan gözlerim, incelikli bir aşkın önünde tülden perde sanki. mavi bir duman gibi hiç olup gidişine bakıyor.
  • tüm insanlık en kısa zamanda helak olur umarım.

ne bileyim yarın mesela dünya'ya bir göktaşı çarpsa tüm insanlık bir anda yok olsa.

ay hadi lütfen olsun bu.