şükela:  tümü | bugün
  • eğer soldier of fortune'un giriş melodisini duyup da ah çekmiyorsam artık, seni unutmuşum demektir.

edit: imla
  • günlerdir düşünüp duruyorum üstelik bir iki bir şey değil düşündüklerim. öfkelendiğim zamanlar beni öfkelendiren şeyin tam olarak ne olduğunu düşünüyorum olasılıklar silsilesi ile beraber bir neticeye ulaşamıyorum. biri var mesela o sevdiği kadını anlatıyor bunları duymak tadımı kaçırıyor. tadımı kaçıran kendi yoksunluğum mu yoksa onu kıskanıyor oluşum mu onu da bilmiyorum. annemi düşünüyorum dün epey canını sıktım bir yanım haklıydın diyor öteki yapmasaydın keşke. haklı olan yanım beni yalnız bıraktıkları, anlamadıkları yönünde. haksızlığım ise burada olmamı istiyor belki benden utanıyor çoğu zaman ama yok sayamıyor klişe de olsa evlat işte. arkadaşlarımı düşünüyorum iyi ki varlar diyorum fakat bilinçaltımda onlara kırgın olduğumu hissediyorum çünkü ne zaman içip sarhoş olsam beni anlamadınız diyorum, siz beni çok yalnız bıraktınız. velhasıl hayatımı sikip attınız hepiniz en çok da kendim.
  • daha gelişmem gereken çok şey var ama benim adım atmam gerek. lakin bazıları uyum sağlayarak kendiliğinden gelişecek.