şükela:  tümü | bugün
  • babamla bulaşıkları makineye koymuyor olmamız içimizdeki protest tavrın bir çeşit dışa vurumu olabilir mi? evde su içecek bardak kalmamış aminyum!
  • abi birincisi bu çok kişisel bir şey, ikincisi bunu anlatması çok zor, üçüncüsü hiçbir zaman insanın kafasında böyle yekpare kristal top gibi parlayan tek bir düşünce olmuyo. yani sen şimdi sorup da bok edene kadar benim aklımın bir köşesinde aint no sunshine when shes gone şarkısı çalıyodu birazcık bu akşam ne yiyeceğiz acaba sandwich mi yiyeceğiz, makarna mı yapsak? sulu yemek yemiyoruz yememiz lazım düşünceleri.. onun haricinde benim eski ev sahibimi biliyosun.. o ev sahibiyle kafamda hayali bir tartışma yaşıyodum yani hatta kazanmak da üzereydim o tartışmayı. o yüzden ne düşünüyosun diye sorduğun zaman bu çok saçma oluyor ve içinden çıkılamaz bir hal alıyor. bildiğin vakit kaybı oluyor. bilmiyorum ki ne düşünüyorum. ne düşünüyosun diye düşünüyorum ne düşündüğümü düşünüyor oluyorum o sırada işin içinden çıkamıyoruz sonra
  • bence türk milleti olarak mizah olayında seviyeyi arşa çıkardık. 9gag ve reddit okuyan birisi olarak söylüyorum milletçe herşey ile dalga geçebiliyoruz. instagram postlarına bakın ki yabancılar konsept konularında bize göre daha yaratıcı fakat yorumlara indiğinizde hangi post olursa olsun türkler ordaysa acayip bir mizah dönüyor.
    şahsi fikirlerimdir. yanılma payım her zaman var.
  • çamaşırları toplayıp ütü mü yapsam yoksa kahve mi içsem kafamda deli düşünceler
  • ne yapsam ne etsem de şu hayatın anlamsızlığını biraz unutsam.
  • hayali böyleyse...
  • hiçbir olay göründüğü gibi değil.
    kendi başımıza gelen ya da başkalarının başına gelen, hatta bizim de içinde yer alıp bazı kişileri incittiğimiz olaylar...

kendimi yeni yeni tanımaya başladığımı fark ettim bugün.

hiç kimse sadece tek bir anda bugünkü durumuna gelmedi. her davranışımızın temelinde, henüz hücre aşamasında iken genetikle başlayıp üzerine eklendikçe eklenen yaşantılarla bir şekil alan sayısız mekanizma var.

önyargılı olmasa insanlar keşke. birazcık düşünebilse.
  • bu çile ne zaman biter

(bkz: hayat)
  • gaz fren ve debriyaja aynı anda basarsam ne olur
  • dürümcü emmi'ye gidip bir beyran üstüne de bir adana mı gömsem?
hesabın var mı? giriş yap