• şu sıralar tam da 50-60ların amerika'sında smokin giymiş yakışıklı bir beyle, modaya uygun, fötr şapkalı bir vaziyette, geceleri birkaç jazz klüp gezip birkaç tatlı stand up gösterisi izlemeyi her şeyden çok isterdim.
  • anne babanın yanı. bazen günlerini kaçırdığımı hissediyorum.
  • duman konseri
  • geçen sene bu zamanlar; arkadaşlarla hasta bekleyip psikiyatri kitapları kurcalarken edilen o güzel sohbeti, öğlen yemeğine nereye gidelim, mantı mı çorba mı ikilemiyle tartıştığımız o minik odadaki kaloriferi dibini çok özledim ben. anının kokusu hala burnumda tütüyor. gözümden 1 damla yaş aktı şu an.
  • fonda willie nelson-always on my mind çalarken şarabımı yudumlayıp bir yandan heykel yaptığım atölyemde olmak istiyorum.
  • memleketteki bağ evinin damında uzanıp bir yaz gecesinde yıldızları izleyip o ıssızlıktaki sesleri dinlemek istiyorum.

ya da denizi dinlemeyi yeşilköy sahilde..

uyurken minnoş yeğenimi izlemeyi baba evinde...

kaybolmayı uzak ülkerin birinde...
  • insanlardan uzak herhangi bir adada denize karşı uzanmak istiyorum. serin sular vücudumu alıp götürürken gözlerimi kapatmak..
  • tarkan konseri.

açık havada; bağıra çağıra, dans ederek, hoplaya zıplaya tarkan şarkılarına eşlik etmek istiyorum.
  • sevdiğimin yanı, o burada olsa daha iyi oluyor, hatta mükemmel olur
hesabın var mı? giriş yap