şükela:  tümü | bugün
  • karabıber.
  • kucağına yatırıp başımı okşayacak biri
  • palma de mallorca' ya bir bilet alma cesareti
  • şeyler diyelim. birkaç tane var da.

çizim yapmak için biraz daha fazla ilham. daha fazla çizmek istiyorum. zihnimdeki imgeler çok bulanıklar ve kağıda aktarmakta güçlük çekiyorum.

ders çalışmak için berrak bir zihin. odaklanamıyorum. okuyorum; ama okuduğumu anlayamıyorum.

şöyle karşılıklı uzun uzun sohbet edecek bir dost. bunu yapmayalı uzun zaman oldu. her şeyden konuşmak istiyorum. bir ara karşılıklı susmaya gereksinimim vardı. tek başıma sustum. şimdi sohbet etmeye gereksinimim var. kafamın içinde kendimle konuşuyorum. türkçe konuşmak istiyorum. bazen öyle zamanlar oluyor ki günlerce türkçe konuşmuyorum. her şeye ilişkin konuşmak istiyorum. konuşmak istiyorum. konuşmak. evet.

olgunlaşmak. gelip sözlük'ü günlük gibi kullanmamak ve böyle ergence şeyler yazmamak için irademi biraz daha sağlamlaştırmam gerek. gidip kendimi dağ başında bir tapınağa mı kapatsam?
  • baş yaslamalık dağ gibi bir adam. ama adam gibi olanından. mantık içereninden. beyin kullananından.
  • rahat rahat ağlayabileceği huzurlu, sessiz bir yer uzakta mümkünse tüm insanlardan. yalnizlik bazen en güzel sığınak.
  • belirsizlik.

evet bu. zaten içindeyim fakat dozu tatmin etmiyor. öyle bir ibrede olmalı ki her an her şey olmalı. saatsiz zamansız plansız.
  • ninni.. :)
  • sarhoş kafamla eve donmeye calisirken karsimdan annesinin elinden tutarak bana dogru yuruyen minnak kiz cocugundan bi tane de benim olsun diye bugun kagida istek yazip kordondan denize atmam geldi aklima hidrellez munasebetiyle
  • iki bira.