şükela:  tümü | bugün soru sor
  • işte yine acı bir konuyla başbaşayız sevgili yazarlar.birkaç gündür işimi gücümü bıraktım terketme ve terkedilme sebeplerimi düşünür oldum.işin duygusal acı kısmına çok fazla girmeden ve kimseyi de depresyona sokmadan yazalım bu nedenleri dedim. bir üzerinde tartışalım ,bakalım haklımıyız yada karşı taraf haklımı görelim.
    benim nedenlerim daha çok yol kaynaklı oldu.uzak şehirlerde yaşamak yada aynı şehirde yaşarken birden birimizin taşınması gerekti.yani genelde aramıza yol girdi diyebiliriz.şöyle de bir gerçek var eğer gerçek aşk olsaydı yol yüzünden bitmezdi.iki taraf da gerçekten sevseydi ayrılığa gerek kalmazdı.
    bir ilişkimin bitmesinin sebebi de sevmediğini düşünmeye başlamak.karşınızdaki insan öyle çok değişirki maalesef onu tanımayaz hale gelirsiniz. belkide baştan oyun oynamış, baştan kendini sever gibi göstermiştir kim bilir.ama sevilmediğini hissetmek ve düşünmek insanı çok yoran ,yıpratan bir sebeptir.sevilmiyorsanız terkedin yoksa gerçekten tükenen ve yıpranan siz olursunuz dostlar.
    birgün sizi gerçekten seven birisini bulabilirsiniz,sizi sevmeyen birisi için bu şansınızı da kaçırmayın derim.
  • (bkz: çünkü am)
  • hatırladıkça gülerim.
    üniversite birinci sınıf, üniversitede sevgili olunan ilk kişi
    ben saftirik saftirik tamam deyip kabul ettim, ama jestler ilgilenmeler ee insanın hoşuna gidiyor tabii. belediye otobüsüne binerken benim yerime kent kart basıyor o kadar romantik(!)
    neyse 10 gün geçti bana mesaj atıyor olmuyor yapamıyorum diye. ee tamam bunda ne var. sonra duydum etrafta şunu konuşuyormuş; çok yemek yiyormuşum (kendisi hapla besleniyor herhalde), hiç hesap ödemiyormuşum :))
    erkek varken kadın hesap öder mi diye bik bik ötüp hava atabilen erkek varlık bunu sebep diye millete anlatmış:)
    edit: hesap ödüyordum
  • hiç terk edilmedim.
    bir kez ortak kararla ayrıldık.

diğer ilişkilerimde hep terk eden taraf oldum.

benden daha iyilerine layıklardı da o yüzden.*

(bkz: #30942239)
    (bkz: #40990407)
  • bende duygu yokmuş.

2 farklı kişi söyledi bunu giderken.

neyim ben amk, diye düşünüyor insan, witcher mı?!