şükela:  tümü | bugün
  • boş flash bellektir. kesinlikle işe yarıyor.
  • dual shard +8
  • favori sitemler diye okudum. benim favori sitemim "saat aksam 10, ben hala ofisteyim." item mitem dusunecek halim de yok. ayrica esya demek varken item niye. herhalde yas kucuk, is guc de yok, boyle sorular akla geliyor.
  • küçük bir victorinox çakı.
    çakı taşımak dedemden miras bir alışkanlık.
  • - blades of chaos
    - guardian shield
    - leviathan

item ne lan? rpg kahramanı mıyız biz? telefon, cuzdan, araba anahtar, sigara, kalem falan yani... item demiş herif ya :) kalk oğlum oyunun başından hava al beynine oksijen gitsin biraz, yazık günah..
  • hava durumunda günün herhangi saatinde bulut (yağmur değil sadece bulut) gözüküyorsa şemsiye, olur da anahtarı kaybedersem çilingire domalmamak için çantanın ön cebinde yedek anahtar, her mevsim çatlayan dudaklarım sağolsun dudak kremi.
    sırf bunları yanıma almak için çanta taşıyorum. cüzdan, anahtar, sigara, çakmak bunları saymıyorum zaten sigara içen her erkeğin default itemleri...
  • okurken icim daraldi be. ne yapiyorsunuz olm siz amk? ben nerdeyse telefon elimde gezecem. o kadar rahatsiz oluyorum cebime bise koymaktan.
  • ankara’ya gittiğim bir dönemde, at kestanesi ağaçlarının meyve gibi olan kısmından bir tane koparıp yanıma almıştım. şimdi çantamda taşıyorum. benim için hayatıma dair genel bir manası var onun. yanımda taşımak bana iyi hissettiriyor.
  • bileklilk +8
  • nesnedir onlar, item olsa duramazsınız. bıktım yanlışınızı düzeltmekten :(