şükela:  tümü | bugün
  • bir ara deep web'de bulunmuş büyü kitabı diye bir pdf dosyası dolaşıyordu ortalıkta bir çok yazar hatırlayacaktır. neyse ben de indirdim bu dosyayı tam açacağım gayrı ihtiyari besmele çekecek oldum daha doğrusu söyleyemedim. böyle bir uğultu gibi oldu dilimde. bunun üzerine bu sefer bilinçli olarak denedim fakat... bir kaç denemenin ardından dosyayı açmadan sildim üstüne de ohh der gibi bir besmele çektim. şimdi gelelim benzerliğe bu akşam ki maçtan sonra dedim bi bakayım fenerbahçe başlığında neler yazıyor. farkettim ki ilk defa gireceğim bu başlığa. fenerbahçe yazıyorum tabi içinde kulüp adının geçtiği başka başlıklar da var. benim de alışkanlığım işte illa o satırdan seçeceğim. bir nevi yemişim entreı durumu. ama.. bir türlü fenerbahçe başlığına tıklayamadım. alttan reklam çıkacak oluyor tam basacakken yok sayfa yüklemesi tamamlanıyor. bir türlü giremedim başlığa. ben de ne yapayım açtım yine canım galatasaray'ımın sayfasını daha adını yazar yazmaz açıldı. gerçi mustafa başkan ot gibi takıma güvenin güvenin diyor hayırlısı.

not: sübliminal kasıt yoktur.