• hakkari'deyim, 2016'nın aralık ayı. kadro açılmış, 1 kişi alacaklar; 10 kişi ön değerlendirmeye girmeye hak kazanıyor. 11 kişi başvuru yapmış, 6. sıradan ön değerlendirmeye girmeye hak kazanmışım.

inşaatta çalışıyorum, ingilizce puanım düşük ama ales 82 diye küçük okullara başvuru yapıyorum.

denizli'den istanbul'a, istanbul'dan van'a, van'dan hakkari'ye geçtim. masrafları amcam karşılıyor sağ olsun. bilim sınavı adındaki saçmalığın yapılacağı gün okula gittim, benden başka hiç kimse yok. benden başka kimse olmayınca sınav yapmadılar. rektör ve dekan aldı karşısına mülakat yapıyorlar. rektörün 2012 yılındaki konuşmasından dahi örnekler verip kadroyu ne kadar istediğimi, hak ettiğimi ispat etmeye çalışıyorum. dekan çok iyi adam, yolu açık olsun. rektör beni alabileceğini söyleyince çok umutlandım. öyle ki; yüksek lisans eğitimi için hangi şehirde devam edilebileceğini, şehri bırakıp gitmeyeceğimi, her şeyi açıkladım.

dışarıda diz boyu olmasa da bileğe kadar uzanan kar var. kadroyu başkasına açmışlar.

hakkari'den van'a, van'dan izmir'e, izmir'den denizli'ye döndüm. hüngür hüngür ağladım.

kadroyu başkasına açmışlar. ben onca yolu gittikten, mülakata girdikten sonra söylediler bunu.
  • az önce mahkeme tarafından istenen bilirkişi ücretidir. insafsız hakim 3 tane atamış, yuh!
hesabın var mı? giriş yap