şükela:  tümü | bugün
 • şimdi biliyorsunuz, meme ve bacak türk toplumunun ahlaki yapısına çok ters şeyler.

  su içmek için mutfağa gittiğimde gözüm televizyondaki vatanım sensin dizisindeki hamam sahnesine ilişti. kadın oyuncunun meme çatalı görünüyordu, garipsedim. türk televizyonlarında böyle görüntüler görmeye pek aşina değiliz son zamanlarda malumunuz. hadi bir game of thrones olsa, spartacus olsa anlarım da, vatanım sensin bu. halis 2010lar ortası türk dizisi. henüz öpüşme sahnelerinin bile türk dizilerindeki varlıklarına şaşırıyorum, kaldı ki meme!

  sonra dedim ki kendi kendime, neden avrupa böyle değil? çünkü doymuşlar, çünkü bacak görmek, meme çatalı görmek insanlar için artık sıradan şeyler olduğu için ilgilerini çekmiyor, büyütecek bir şey görmüyorlar.

  oysa anadolu coğrafyası öyle mi? değil. açıkta bilek görse dönüp bakacak olan insan evladı var. var, biliyorsunuz. neden? çünkü millet aç. dizde etek giyeni görse toplum içinde ayıplar, toplum dışında sıvazlar durumda olan milyonlarca insan var. neden? çünkü bacak tabu. çünkü bacak yürümeye değil sekse yarıyor.

  şimdi bu düşünceleri ve böyle düşünenleri toplum içinde benmari usulü eritmek ve olası yan etkilerinden korunmak için ne yapıyoruz?

  insanları kademeli olarak bacağa doyurmak gerek.

  önce mesela bilekten başlayalım. mart-nisan civarı, artık bilek kısmı açık kıyafetler giyilmeye başlandığı zaman bu hep beraber kıyafetleri kullanmaya başlıyoruz arkadaşlar. söyleyeceklerim kadın erkek herkes için geçerli çünkü bu modellerin şort giyen erkeklere kötü gözle bakan versiyonları da var. bu hastalıktan kurtulmak için bir süre herkesin etrafta tümer metin gibi dolaşmasına göz yummamız gerekecek, direyetli durmalıyız.

  bilek diyorduk, evet bilekleri açtık, yavaş yavaş, giydiklerimizi her hafta 1 cm kısaltmak suretiyle, sezdirmeden, kaynar sudaki kurbağa yöntemiyle temmuz sonunda mini şortlara kavuşup mutlu mesut, tıpkı 21. yüzyılda yaşayan ülkelerdeki insanların rahatlığıyla serbestçe dolaşabileceğiz.

  süreç yavaş yavaş ve sezdirmeden ilerlediği için bacağın hangi ara bu kadar açıldığını anlayamayacak olan bacakoreaktif grup da hayatına aynı şekilde devam edecek.

  ülke bacağa doyduğu için şort giydiği için aşağılanmalar, kötü gözlere, kötü sözlere maruz kalmalar da azalacak, daha mutlu günlerin kapısından gireceğiz.

  bu hedefi başarıyla tamamladıktan sonraki yıllarda da meme çatalı ve meme dekoltesi konusunda aynı özveriyle çalışarak özgür bir toplum yapısına kavuşabiliriz.