şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: aqqqqqq)
  • sanırım sevimli olduğu düşünülerek yapılan bir hareket olmakla beraber daha çok kızlarda görülmektedir. nedense erkekler yaptığında şahsıma daha itici geliyor, neden böyle cinsiyet ayrımcısıyım bilmiyorum.
  • 2007'de yazılmış kalmış ama yıllardır bir türlü bitmek bilmeyen, lanet olasıca bir olaydır. hani eklerin ayrı yazımı vs. her şeyi geçtim yanlış öğrenmiştir, önemsemiyordur diyelim ama 40-50 yaşında insanların ciddi bir paylaşımda bile özellikle "s"leri uzatarak yılanların kulaklarını çınlatması artık cidden sinir sebebi.

    facebook'ta al-sat grubuna giriyorsun kazık kadar adam ilan başlığına takassssssss yazmış. sanırsın sevgilisine "napıyosuuuuun" diye şirinlik yapan ayşegül. arkadaş normal konuşmak bu kadar mı batıyor size? bunu yapanlar genelde "v" yerine de "w" kullanan 5-10 yaş zekasına sahip kazık kadar insanlar.

    basit bir şikayet gibi geliyor ama gerçekten mantıklı, aklı başında, düzgün bir insan zaten ciddi bir ortamda düzgün konuşmaya, yazmaya elinden geldiğince dikkat eder. böyle küçük detaylar birleşe birleşe odunsu insanları meydana getiriyor işte.