şükela:  tümü | bugün
  • kısa ve net; almayın. yok eğer masanızda güzelce bir görüntü olsun ortamın havasını değiştirsin diyorsanız dekorasyon amaçlı alabilirsiniz. çünkü aldıktan 1-2 ay sonra hiç ama hiç kullanmayacaksınız. kartuştu ırttı pırttı derken süs eşyası vasfından ileri gitmeyecektir.
  • şirketinize alacaksanız, group policy uygulamalarında ve garanti konusunda sorunsuz kullanmak için xerox şiddetle tavsiye edilir. lexmark'tan kaçınılması da tavsiye edilir.
    bireysel kullanıcılar için;
    döküman çıkartmak için hp, samsung home suite modelleri yeterlidir.
    fotoğraf baskıları için epson r serisi ekonomik ve verimlilik açısından sizi ihya edecektir.
  • sık kullanacaksanız bitmeyen kartuşlulardan alın. dolum mürekkebinin de kolay doldurulur ve ucuza mal edilir olmasına dikkat edin.
  • iyi bir gnu/linux desteği olduğundan emin olun çünkü bu sene desktop'lara linux gelecek.
  • sadece siyah beyaz çıktı alacaksanız brother lazer yazıcı fiyat/performans açısından accayip iyi. full kartuşla geldiği yazıyordu, hakikaten bir seneyi aşkın süredir bir sürü şey bastım, hala da basıyorum bana mısın demiyor.

düzenleme: baya gürültülü yalnız, onu demeyi unutmuşum.
  • mac os x, gnu/linux ve windows desteğinin tam olduğundan emin olun. günün birinde işletim sistemi ve/veya bilgisayar değiştirirseniz ortada kalmayın...
  • ön araştırma yapın. her marka yazıcının resmi sitesine girip bilgilenin. sözlükleri, forumları takip edip kafanızdaki sorulara cevap bulun. teknomarketlerdeki görevlilerin söylediklerine de kulak asmayın, hatta hiç dinlemeyin bile. almaya karar verin ve gidip direkt satın alın.
  • cescesor'a bakın önce bi, delikanlı olun. uyumlu dolum kartuşu varsa alın, yoksa uyduruk yazıcılar alıp yazıcıya yan basmayın adamı deli etmeyin.
  • yazıcı almayın olum yıl 2012 devir dijital devrimini geçirmiş devam eden seyiri gördü mal mısınız?
  • wifi li hp alın. kablo derdi olmasın.