şükela:  tümü | bugün soru sor
  • microsoft ürünlerinin orjinal keylerini uygun fiyata satan site. kendilerinden windows 10 pro'yu 30 liraya aldım, mail yoluyla 'dijital indirilebilir içerik' olarak windows 10 pro linkini ve ürün anahtarını gönderiyorlar. windows 10 pro linki microsoft'un sitesine yönlendiriyor ve tek tıkla ediniliyor. herhangi bir sorun yaşamadım, tamamen yasal ve güvenilir. özetle sağdan soldan ne olduğu belirsiz üçüncü parti programlarla crack yapıp cpu ve gpu'nuzu kiraya vereceğinize 30 lira verin orjinalini satın alın diye açtım bu başlığı. hadi afiyet olsun.

edit: kendilerinden ofis 365'te aldım, 25 lira, 5 bilgisayara kadar kurulum yapılabiliyor, ömür boyu kullanım.
  • 29,90'a windows 10 pro satıyorlar.
    bu fiyata hp bile lisans alamıyor olabilir.

buradan alacağınız lisans ya teslim edilmez, ya çalışmaz, çalışsa bile 10 gün sonra deaktive olur diye düşünüyorum.

microsoft sitesinde 1899'a satıyor aynısını.
    vardır bir hikmeti.
  • geçtiğimiz ay benzer geyik n11 için dönmüştü ve 29 tl'ye oradan yüzlerce kişi almıştı, ama ekşi'de çok gündem olunca hemen kaldırdılar tabii o satışı microsoftla vs. sıkıntı olmasın diye.

benzerini bu site de yapıyor ve iki gün önce satın aldım, gayet iyi gidiyor. sitenin yorumları da 1 yıldan fazladır bu hizmeti verdiği yönünde.

yani satın aldığınız bir ürün lisansı kolay kolay patlamaz. bu adamlar kurumsal firmaların topluca aldığı lisansları tek bir pc'de kullanılmak üzere satıyorlar. evet ömür boyu aynı cihaz üstünde kullanabilirsin ama aynı lisansı yeni bilgisayarında kullanamazsın. tekrar 29 tl veya gerçek fiyatını vermen gerekir.

bu açıdan baktığınız zaman 29 tl'ye pro almak oldukça kullanışlı. bu siteyi de araştırdım ve öyle buldum, oldukça beğendim. 15 dakika içinde teslim edip sorunlarla ilgileniyorlar.

ilerleyen günlerde bir sıkıntı olursa lisansta editlerim.
  • sahte lisansları gözünüze soka soka vallaaa billaa orcinal diyerek insanları dolandıran site

hayır 500 tl'lik lewis kot pantolon 100 liraya görseniz abovv sahte bunnar dersiniz , nası inanıyor güvenip para kaptırıyorsunuz bunlar anlamıyorum.

microsoft lisans denetimlerinde ürünün keyini sormuyor arkadaşlar faturasını istiyor, sonra bu tip yerlerden alınan lisansları geçerli saymıyorlar.