şükela:  tümü | bugün
  • - tam pansiyon kaliyorum madem ortaligin .mina koyup sicana kadar yemeliyim diyen tipler.

- israrla seni havuz aktivetelerinde oynatmaya calisan animator.

- havuzda olimpiyatlara hazirlaniyormus gibi bir su samuru edasiyla yuzen tipler.

- tarzan ingilizcesi ile turist hatun goturme cabasindaki yurdum ameleleri.

liste uzar gider.
  • içlerinden biri budur
  • sezlonga sabah erkenden havlusunu koyup aksama kadar gelmeyen egoist bencil serefsiz... tamam sakinim...

bunların bir de yemeklerde masa ayıranları var...
  • - sabah güneş daha kendini göstermemişken havuza inip şezlonglara havlu koyup tekrar odaya çıkıp götü devirenler.

- kahvaltı ya da yemek saatinde sanki bitecek ve bir daha yiyemeyeceklermiş gibi ortada koşturan tipler. lan bir durun bitince yenisi gelir.
  • çok yüksek sesli müzik çalan mekanda çalışan, gevşek, yapışkan kürt garson.
  • herşey dahil otellerin çoğunun barındaki viskinin cilde temas edilmeyecek derecede olması bunlardan biridir.
  • siz bu uyuzlukla nasıl yaşıyor sunuz lan? ben de entel uyuz götveren tipleri sevmem ama tatildeysem sikimde de olmaz.
  • genelde eşle gelen tipler can sıkar.
    adamın umrunda değil açık büfe. karı dırdırı yüzünden gelip yapmak istemediği şeyleri yapar çevresindekilere.

-yaaa uff
    +noldu canım?
    -yaa krep kalmamış.
    +al bak gözleme var hayatım.
    -hayır yaa krep istiyorum hakkım değil mi o kadar para verdik. banane.
    ....
    +höğaaaa kim bakıyo lan buraya. nebiçim iş yapıyorsunuz lan siz. nasıl otel burası? krep istiyoruz acil. kötü yorumu hak ediyorsunuz siz. dur hele bi tatil bitsin. bir daha gelmicez burara.
  • *ekstra tur istemediğin için kıçından ayrılmayıp ikna için rahatsız eden, "çok sosyalim, inanılmaz fırlamayım" rehberi

*öğle yemeği için kapının açılmasına 20 dk kala, kapının önüne sıraya giren tipler. onları görenler tribe giriyor, onlar da sıraya geçiyor. 10 dk kala o bölge halk ekmek kuyruğuna dönüyor. bu ne rezillik ya.

*i need european passport dalgasına 18 altı kızlara sarkıntılık eden garsonlar.

*bahşiş bekleyen bellboy. hoş bir şey de diyemiyorum da insanın yanında bozuk olmayınca zor durumda kalıyor.

*misafirlere şaka yapıyorum ayağına gururyla oynayan, laf sokan "çok fırlamayım" animatörü.

*turistin en çirkefine bile ağam paşam çekip yerli turiste köpek çeken otel çalışanları.

*istanbuldaki asabiyetini tatilde devam ettiren tipler.

*otelin plajındaki şezlonglardaki havlular.. 2 saat falan boş görmüşlüğüm var o şezlongu ve ben geldiğimde boştu gittim yine boş.