şükela:  tümü | bugün soru sor
  • özgün makale yazıp kendi sitesinde yayınlayan yazarlara, her makale için ücret ödedikleri iddaa edilen site. neyin nesi bilmiyorum. ancak ek iş olarak fikir yazan arkadaşlara naçizane önerim, kaleminizden fışkıran emeğinizi harcatmayın kimseye.
  • denemek için işte boş boş otururken bi makale yazıp gönderdiğim site. 8 ekimden beri onay bekliyor gelecek para 1.50 tl. iyi bir alternatif bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim işte boş zamanımı geçirmek adına bu tarz işler arıyorum.
  • 200 lira olana kadar parayı çekemediğiniz makale yazma sitesi. az önce ilk 1.5 liramı kazandım çok mutluyum.* ancak dediğim gibi 200 lira sınır biraz fazla olmuş gibi. bu 133 makaleye denk geliyor. her gün ortalama 4'den fazla makale yazmanız gerekiyor ki aylık 200 lira girsin cebinize ve bunların aralarında iptal edilme olasılığı olanlar var. kaldı ki 200 liradan fazla kazanması gereken insanlar var.

edit: güzel şeyler yazmıştım kendileri hakkında ama iki mesaj aldım. biri ödenilen miktarın piyasaya göre çok az olduğu diğeri ise şöyle bir link attı:
    https://www.google.com.tr/…i-tehdit-ediliyoruz/amp/

göründüğü gibi değilmiş anlaşılan.