• "-bıktım senden de götü boklu yeğeninden be!"

sürekli "cicişko ile denizde, cicişko ile parktayızzz, cicişko kardanadam" başlıklarıyla yeğeninin fotoğrafını paylaşan gudik kıza yazılmak istenendir.
  • muhtemelen bir süre sonra insanların beni arkadaş olarak silmesine neden olacak yorumlardır.

"kimse anlamıyorki beni, anlayanda yanım da kalacak kadar sevmiyor beni. sorun bendemi acaba?"
    "muhtemelen. ilkokulu tekrar oku düzelir belki..."
  • her hareketinize yorum yapan akrabalara denilenemeyendir.

"gözlerinden öperim yeğenim..." yorumuna
    "siktin yine karizmayı amcacığım"... diyememektir.
  • ' bu gece viski gecesi ' yazan 14 senelik arkadaşımın altına ' çokta sikimizdeydi emin ol ' yazdım. 2 saniye sonra bir baktım arkadaş olarak ekle diyor.
  • facebook'a yazamayıp sözlüğe yazıyorsanız, hakkında yorum yapmayı düşündüğünüz insandan pek de bir farkınız olmadığını gösterir.

üzülerek ifade etmek zorundayım ama hiçbiriniz bir hüseyin kaya değilsiniz.
  • profilimdeki her ama her fotoğrafımın (ayı gibi olduklarım, zayıflamadan önce eklediklerim dahil) altına "çok zayıflamışsın, ay inanmıyoraaaaaaaam yeter artık daha fazla zayıflama, çok kilo vermişsin, kaç kilo verdin, naptın nettin" tarzında yorum yapan ve ciddi (gerçekten) bir ruhsal sağlık sorunu olan kuzenime bir türlü yanıt veremiyorum... resmen "önceden götüme benziyodun, şimdi az kilo verdin de insana benzedin xd" yazıyor ve ben de şöyle cevap vermek istiyorum:

- evet amına koyim verdim ben kilo, zayıfladım tamam mı!!.. ne var lan ne ne !!!!!!! daha da vericem, incecik olucam, memelerim ip gibi kalacak, senin de sinirden gözlerin büzük büzük olacak oh canıma da değsin disko diskooooooo

ama bunu yazmak yerine sadece beğeniyorum sözlük, gitti bitti karizma :/
  • kız veya bir erkek insan kişisi, bir resim ekliyor. resimde gayet karizma durmaya çalışmış. kendini beğendirmeye çalışmış. tamam buraya kadar her şey güzel. altta bir resim açıklaması var. evlere şenlik. resimle hiç alakası olmayan bir şiir. adam/kadın resimde gözlerini kocaman açmış, altında açıklama var "istanbul'u dinliyorum, gözlerim kapalı". işte o an devreye girmek istiyorum. altına şu yorumu yapmak istiyorum, ama karı kız aradığım için bu ara hiç bir yere küfür yazamıyorum.

" ulan amını ızdırabını siktiğimin. çektiğin resme bak, altına yaptığın açıklamaya bak. seni 1 sikiyim, açıklamanı 2 sikiyim."
  • (bkz: de ayrı)
  • -bi bitmediniz lan.
    (biten ilişki sonrasında mala bağlayan adamın kopyala/yapıştır olan bütün iletilerine)

bu adam iki hafta önce seviyorum yazıyordu, şimdi belden aşağı yazılarından geçilmiyor anasayfa.
    kafamı sikiyim sahip çıkamadım kıza demiyor da kızın namusuna dil uzatıyor.

böyle gavatlardan milyonlarca var.
  • eski iş arkadaşımlarımdan birinin yeni evlendiği karısıyla olan resmine:

"ulan bula bula bu şaşı gudubeti mi buldun olm?"
hesabın var mı? giriş yap