şükela:  tümü | bugün
 • "kocişimle pazi kahvisi qeyfi ;)" minvalli bir albüm oluşturup, o albüme her hafta periyodik olarak, farklı mekanlarda çekilmiş, papatyalı çay bardağı, yarısı yenmiş simit, parlak bakırlı sahanda sucuklu yumurta ve buna benzer muhtelif objelerin fotoğraflarını yükleyen kıza içimden aşağıdaki şekliyle geçirdiğim yorumlardır. noktasına virgülüne dokunmadan aktarıyorum;

  "nimete sövmek gibi olmasın ama senin ben kahvaltının da amına koyayım kocişinin de, yumurtanın da, sütünün de. amına koduğumun görgüsüz kevaşesi, çocuğun iflahını siktin. herifle maç izlemeye gidiyoruz, garibim parasızlıktan üçüncü birayı söyleyemiyor. zengin koca bulmuş kaltak imajı yaratmak için adamın iliğini sömürdün; her hafta yarak kürek mekanlarda kahvaltı sofrası pozu çekip paylaşmak için adamın ocağını söndürdün. senden kadın olur mu lan amk orospusu? çocuğa zorla verdin verdin, sonra evlendin amk. şimdi gelmiş burada mutlu aile pozu çizmeye çalışıyorsun. hiç bana maval okuma. madem ev kadınısın, mutlusun, kocişi çok seviyorsun; e be amına koduğumun kahpesi bi allah'ın pazarı da kalkıp bi kahvaltı hazırlasan, kocişe evde yedirsen olmuyor mu? bu kociş evcil değil mi amk? illa çayırlı çimenli bi "qöy qahvaltıcısı"nda mı beslenmek zorunda bu adam? bi kere evde bi kahve fincanı taşırken fotoğrafını paylaşmışsın onda da arkanda plazma tv vardı, sırf onu göstermek için yapmışsındır. ben senin içini sikeyim, seni karı diye alıp yanında gezdiren arkadaşımın da sülalesini sikeyim. siktirin gidin lan bu platformdan. amınıza koyayım sizin de kahvaltınızın da.

  not: inşallah bi şekilde buradan okursun amk kahpesi.
 • en aklı başında insanı bile teşhirci yaptı bu facebook.
 • duygu ---> harun kepçe

  canım seni çok seviyorum. günaydın. ( bol kalpli öpücükler)

  ben: sktir git özelden yaz amk kezbanı.
 • bir de yazmamaya cesaret edememek vardır.

  ölenin, doğanın, evlenenin duvarına yazmamak gibi mesela.

  yada resmi bayramlarda, 10 kasım'da vs. atatürk ve vatan, millet paylaşımları yapmamak gibi. bunu yaparken de "inadına" veya "her şeye rağmen" özetinde bir kaç söz de eklememek mesela.

  tüm sol objelerin hatırlandığı özel günlerde(madımak, deniz gezmiş, ali ismail korkmaz vs.) birilerine lanet okumamak, okuyana destek olmamak gibi.

  büyük kayıplı iş kazaları gerçekleştiğinde işvereni, sendikaları ve çalışma bakanlığını gömmemek,

  nükleer santral, fabrika, termik santral veya baraj yapılacağında zeytinleri ve dereleri savunan bir paylaşımda bulunmamak

  kocası tarafından bir kadın dövüldüğünde, hastasından dayak yiyen bir doktorun feryadı duyulduğunda, toplu
  tecavüze uğrayan bir çocuk gazetelere manşet olduğunda, çocuk evliliklerinin arttığını söyleyen boğaziçi mezunu bir profesör televizyona konuk olduğunda birilerini kınamamak gibi.

  kısacası herkesin yaptığını yapmamak cesaret ister. ama hiç kimsenin yapmadığını yapmakta çoğu zaman cesaret ister. mesela facebook ile tepki göstermiş olduğumuz binlerce konu hakkında şimdiye kadar gerçekten ne yaptık acaba? hiç cesaret edebildik mi?
 • arkadasin maldivilerdeki balayi fotografina yorum olarak mahsun kirmizigul'un sari sari klibinin linkini yapistirmak. ortam, kiyafetler, verilen poz cok benzerdi. ama yapamadim. cok sevdigim bir arkadasimdi, icimdeki sevgi icimdeki bully'i susturdu.
 • bitirdiği lisans tezinin kapağının fotoğrafını paylaşana "iyi bok yedin, sanki dünyada bi tek sen tez yazdın." diyememektir.
 • iğrenç çıkmışın xcim gerçi zaten çok çirkinsin. normal yani iğrenç çıkman. koduğumun kezbanı.
 • tee liseden beri arkadaşım olan hatun kişinin tee o yıllardan beri ne kadar taş olacağının belli olması ve şuan paylaştığı fotoğrafla da resmi gazete 'nin hafta sonu ekinde çıkacağı kesinleşen, içimde sıkışan hava kabarcıklarının neremden çıkmasına karar veremediğim durum neticesinde fotoğrafın çıktısını alıp kucaklamak istediğim ender durumlardan biriyle karşı karşıya kalıp rafet el roman'a özendiğim ergenlik yıllarım tek repliğidir ki yazamadım '' seni seviyom. seni seviyom. seni seviyom. sana dokunmak istiyom. seni öpmek istiyom. seni seviyom''

hesabın var mı? giriş yap