• bildiğin nöbetçi eczanedir. aynı şeyleri dinlemekten sıkılmış ve dikkate şayan albümler gözüne bir türlü çarpmayanlar için bildiğin kuyu olan blog. sabahlattırır, bu uğurda okullar ektirir.
  • cok leziz bi grup... super...
  • batum'u harika yorumlamislar, tarzlari yagmur oncesi grubunu andiriyor ama bunlarda vokal daha fazla.
  • türkiye'ye bir kalıp büyük gelmiş gruplardan olan ychorus'un ismini verdiği, indie adına güzel işlerin döndüğü, ülkemizde bu tarz müziğin daha fazla paylaşılması, yayılması ve gün yüzüne çıkması için az sayıda kişinin can hıraş çabalayarak devam ettirdiği leziz blog.

http://ychorus.blogspot.com/
  • bütün güzel albüm kapaklı albümleri barındıran pek güzide müzik blogu.
  • aman avcı'yı dinledikten sonra kendilerinden batum'a gitmekten vazgeçtiğim, dağda ceylan aramaya karar verdiğim grup.
  • birilerine birşeyler anlatmak için çabalayıp duran bir kaç insandan ve onları destekleyen bir sürü güzel insandan oluşan aile-içi, iç-güveysi, aşiret-i müzik blogu. indie-post rock-ambient-folk tarzında ve genel suretle bu tarzların etrafında dönen başka tarzlarda müzikler sunuyorlar, haftada bir-iki ychorus blogu toplaması koyuyorlar, ruh hallerine, dünya hallerine, zihin hallerine göre..
    gelen, müziğini koysa ortaya, diyorlar, kocaman bir evrenimiz olur ve notalarla çıkan kelimelerimiz..
    duyulmak için pek beklemiyorlar açıkçası, ama duyması gerekenlere ulaşmak için bütün gün müzik dinliyorlar..
  • (fonda şu çalarken) tekrar yaşam belirtisi göstermeye başlayan blog. öyle ki bizi ölüp ölüp diriltmek için the cure saygı gecesi düzenleyecek kadar da iddialı:

https://www.facebook.com/…/122613591232927/?fref=ts
  • sahne üstündeki alışılmışın dışında, etkileyici performansıyla dikkat çeken grup.
    (bkz: karanlık dönemlerde peki, şarkı da söylenecek mi?)
  • blog olanı, internetin genel olarak koca bir bandwith israfıyla dolu olduğunu düşünürsek, mükemmel, eşsiz, zamanın çok ötesinde bir site. samimi olarak söylüyorum uzun yıllardır gördüğüm en güzel bloglardan ilk 5e net girer. ki ben gerçekten uzun yıllardır interneti çok kurcaladım.
hesabın var mı? giriş yap