şükela:  tümü | bugün
  • çok sağlam ve rahat ayakkabıları var.
    2 sene önce kadar bitane aldim bunlardan o kadar hor kullanmama rağmen hala çok diri. bugün karaköydeki şubesinden bir tane daha ayakkabı aldım o da çok hoşuma gitti. beğendiğim spor bi model için de bayramdan sonra geleceğim.
    tavsiye edilir.
  • nasıl bir işsizsem yeni bir yabancı dil sınavı zannettim.
  • ayakkabıların toyota hilux u olabilecek kadar sağlam ayakkabılar üretiyor.
  • mağazalarının yanı sıra, ydsshop üzerinden hizmet vermekte olan her türlü dayanıklı bot, iş güvenliği ekipmanları, ekstrem sporlara yönelik kıyafetler vs geniş bir üretim portföyüne sahip yerli üreticimiz.

kendi tecrübeme gelirsek, 1 seneden fazla süredir yds kışlık motosiklet botunu kullanmaktayım.

fiyatlarına zam yapmış olmasına rağmen yabancı bütün rakiplerinden hala çok daha avantajlı fiyatlara sahiptir.

bir önceki yazımda gömmüş olduğum yerli motosiklet ekipmanı üreticisinin aksine botları ve malzemeleri inanılmaz kaliteli.

ne rahatlık ne de kullanım açısından eksi yönü yok.

dayanıklılık ise bambaşka boyutta, 1 seneyi aşkın zamandır yaz kış dinlemeden düzenli ve sürekli olarak kullanmama rağmen ne kendini saldı ne bir dikiş attı ne de bir sorun yaşattı.

bu yazıyı yazma amacım ise internette haklarında pek bilgi bulunmaması. botu alırken araştırmış ama fazla kullanıcı yorumu bulamamıştım. fiyatı da uygun olunca kalitesi hakkında soru işaretlerim olmuştu. sonrasında kullanan bir arkadaşın tavsiyesi ile aldım.

motosiklet için korumalı kışlık bot arayan arkadaşlar için tavsiyemdir özetle. yağmur su vs geçirmeme konusuna hiç girmedim bile. sorunsuz, konforlu yüksek kaliteli ve rakiplerine göre hala çok uygun fiyatlı bir bot yds.