şükela:  tümü | bugün
 • yds ingilizce sınavına hazırlananların faydalanabileceği youtube hesabı.

  online yds kursu ydstime.com adresine ait videolar, satın alma gücü olmayanların bile faydalanabileceği zenginlikte.

  https://www.youtube.com/…hcmgrfaa0blaelwod2q/videos
 • yeni keşfettiğim youtube kanalı.
  henüz sadece vocabulary derslerini izledim ve çok beğendim.
 • yds sınavı hakkında hiç bir fikrim olmadığı bir zamanda araştırırken youtube videolarıyla denk geldiğim, yds kursu olmanın da ötesinde ingilizce öğretmeyi amaçlayan online kurs.

  misal; seviyeye göre ayrılma imkanı çok iyi, herkese aynı eğitim bir çok insan için zaman kaybı. burada "advanced - basic - çıkmış" şeklinde ayrımlar var, ona göre videoları kendiniz seçiyorsunuz. benim puanım 73 ken paketi aldım, başlangıç kısım zulüm olabilirdi.

  yunus hocanın ses tonu, enerjisi, telafuzu ve ses geçişlerinde vurgulamaları insanı zinde tutuyor, sıkmıyor. dil bilgisine hakim ve analizleri güçlü bir anlatımı var. paket alırsanız yaklaşık 100-200 saat izleyeceğiniz bir şeyin sizi sıkmaması önemli.

  seri bir anlatımı var, bilgisayarı hızlı ve profosyonel kullanışı takip etmeyi çok kolaylaştırıyor. mesela geçmişte bir soruyla ilgisini koyup hemen ekleyebiliyor. hiç bir kelimeyi, şıkkı, cümleyi es geçmeden; üzerinde durup hakkını veriyor.

  tercih edilen not tutma yöntemi de oldukça akılda kalıcı, bu notların da dökümanlar kısmında bulunması iyi bir imkan.

  ydstime'da özellikle kelime bilgisini oturtma ve ayrıntılı çeviri öğretimi çok güçlü. birbiriyle ilişkili kelimeleri, bazen 10 taneyi sıralayıp; fiilini, onun nasıl noun/adj olduğunu kökenine kadar inceliyor yunus hoca. bu şekilde kaynağı öğrenince ve tekrarlarla da oldukça kalıcı oluyor.

  piyada diğer kursları da inceleme ve izleme fırsatım oldu, ydstime'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
 • diğer kurslardaki yavaş ders anlatımları çok sıkıyordu burası benim için ilaç gibi oldu. otobüste evde sıkılmadan izliyorum. ayrıca sınava 15 gün kala paketim bitti, ek ücret almadan yenilediler sağolsunlar.

  tavsiye ediyorum.
 • bir süredir geliştirmeye çalıştığım ingilizceme ilaç gibi gelen kurum .
  piyasada bir çok dil merkezi , video dersleri o hoca bu hoca varken öncelik olarak düşündüğüm dil eğitiminin kendi kendine öğrenilebilecek olduğu düşüncesiydi .
  iyi bir ingilizce eğitimi için dünya paralar dökmeye gerçekten gerek yok sıkı bir çalışma ve iyi bir kaynakla gelinmeyecek seviye yok özellikle de ydstime ile sınav merkezli( biliyorsunuz ki dil sınavları için ayrı bir çalışma şart ) çalışmaları bana çok şey kattı .

  ben de youtube'da denk geldim https://www.youtube.com/…x6mcnunlpl2hy_yvebv6wxsvkp kelimeleri çağrışım zıttı ve eş anlamlılarıyla birlikte anlatıyor ve dahası bunu anlatırken seri bir şekilde yapıyor oluşu benim için çok önemliydi . sonrasında şöyle bir sitesi olduğunu buradan da asıl eğitmen olan yunus hoca'nın (bkz: boğaziçi üniversitesi) mezunu olduğunu öğrendim pronunciation açısından bence önemliydi (bilmiyorum diğer online kurs veren hocalar hangi üniversite mezunu )

  sınava son dakika başvurup yeni çalışmaya başlayanlar için hızlı bir şekilde kelime dağarcığınız gelişsin istiyorsanız ,sade ve akıcı bir anlatım istiyor ve gerçekten ingilizceyi gerçekten öğreneyim diyorsanız bence ydstime doğru bir tercih olacaktır ki zaten ilerleyen zamanlarda ilginin artacağını düşünüyorum çünkü diğer online hocalar gibi dersi dinlerken ilginiz dağılmıyor genellikle maksimum 20 dk dersler , ve yunus hocanın pozitif enerjisi ister istemez size yansıyor .

  bir de şu var işin açıkçası dersleri dinlerken benim de bilgisayar kullanımı dikkatimi çekti ve yine sitesinden öğrendiğim kadarıyla yunus hoca'nın bilgisayara meraklı olduğunu öğrendim bu ne açıdan önemli derseniz kelime ya da telaffuz hataları yok denecek kadar az video içerisinde sayfalar arası geçişler hızlı .konsantrasyon bozukluğuna sebep olacak bir etmen yok .derslerin arayüzü de çok iyi kısacası diğer online kurslar android ise bu derslere ios diyebiliriz. oradan anlayın kalitesini
 • çok kısa bir sürede hızlı ve verimli ders anlatımı sayesinde sadece ydstime videoları izleyerek bana tam tamına +11 puan kazandıran uygulamalı dil eğitim kurumudur .isteyene, iki sınav arasındaki puan farkını sonuç belgelerini göstererek kanıtlayabilirim.