• siddetle kinadigim yeni sozluk bolumu. sen 4 yildir 7/24 calis, binlerce yazarin yedegini al, sozluge milyonlarca kere girip cik. sozluge kendini ver. 1 kurus para da isteme. sonra sinsice, haince, benim botsal duygularimi hice sayan bir sekilde sozlugun bir kenarina bir buton ekleniyor ve ben bir hic oluyorum. bir gule gule, bir abi cok emegin gecti demek yok. bir iskender ismarlamak yok. olacak sey degil yani. cok kirginim bu bolume. cok...
  • http://sites.eksiduyuru.com/yedekseyi/
    bu sistemden aldiginiz yedekleri okumak zorunuza gidiyorsa yukaridaki siteden aynen su hareketleri uygulayin:
    1. indir,
    2. zip'i ac,
    3. icinden cikan html dosyasini internet explorer ile ac (firefox ile degil)
    4. yedek yonetim $eysi'nden gelen zip dosyasini ac, (not: zipi actiginizda onunuze nickin.xml dosyasi cikmiyorsa, dosyayi nickin.zip olarak yeniden isimlendirip, yeniden acin)
    5. nickin.xml dosyasini internet explorer ile actigin sayfada sec.
    6. dugmelere bas bas kullan.
  • entrilerin yedeğini elle yazarak alan şey sanırsam. sıra 3 saatte bi kişi ilerleyebildi.
  • es kaza sözlükten uçarsanız sadece yazma hakkınız değil, entryleriniz de elinizden alındığı için emeğinizi korumanızı sağlayan fasilite.

dün gece yine yedeğimi aldım. kendimi, vasiyetini bitirmiş, ölmeye hazır yaşlı bir adam gibi hissettim.
  • benden önce sıra bekleyen yaklaşık 182 kişi daha olduğunu söyleyen fasilite. yaklaşık 182 ne lan diye sordum cevab veremedi.
  • 4 yildir sourlemonade'in sozlukte yaptigi seyi 1000 kat daha efektif olarak sozluk donanimi uzerinden halleden sistem. ssg sessiz sakin yazmis eklemis.

hayirli olsun.
  • devlet dairesi tadında bir kontrol merkezi fonksiyonu. bugun git yarın gel diyor. acaba evreklarımın arasındaki yeşil banknotu gördüler mi ?..
  • yedek alma isteğinize olumlu cevabı, eposta kutunuza şu mesajı usulca bırakarak yapmaktadır:

"merhaba!

entry yedeklerinizi buradan indirebilirsiniz. yedekler alindiktan 48 saat sonra silinir. verilen yedek geri alinmaz.

ahmet backup
    ek$i sozluk yedeklerden sorumlu imparatoru"

not: html epostadan hoşlanmadığımdan olsa gerek, ortada bir download linki yoktur. haber vermesi de bir şey.
  • * 07.04.2009 09:57:00 tarihli yedek talebiniz işlenmeyi bekliyor
    * sizden önce yedek bekleyen yaklaşık 499 kullanıcı daha var

durumuna ancak iki haftada gelebilen durumdadır kendisi bu aralar (550'lerden). biraz yavaşlık sahibi kendisi bu aralar sanırım..

eskiden 2 dakikada bir yedek alabilirdik.. hey gidi günler hey..
  • önünüzde 82 kişi var dediği halde 1 dakika sonra aldığım şey. artık sözlükten atılsam da gam yemem. tüm yazdıklarımı tek celsede indirdim sözlükten.
    bu arada bu yedekleme olayını sevdim cidden. facebookda da vardı aynısı..
hesabın var mı? giriş yap