şükela:  tümü | bugün
  • iyi bir hastahane, sağlam bir yatırım ama istek zihniyeti ile nereye gider diye sorulması ve sorgulanması gereken kurum aynı zamanda.
  • web sitesi, http://www.yeditepehastanesi.com.tr/ olan üniversite hastanesi.
  • - buyrun yeditepe üniversitesi hastanesi?
    - hanfendi merhaba, ben sperm dondurma hakkında bilgi almak istiyordum?
    - beyfendi burası hastane, ne alakası var dondurmayla?
  • tanım: hasta taburcu olduktan sonra yatakları özel bir yöntemle yıkayan hastane
    şiddetli tanım:
    insanı havada soyan hastanedir.
    bulunduğu taksiye arkadan çarpma sonucu araç içinde savrulan ve boyun ksımını koltuğa çarpan kardeş bu hastanenin acil servis mekanına götürülür. burada olayın oluş şekli ve şamlı anlatılır, zedelenme var mı yok mu bakınız diye talepte bulunulur ve anne kardeşin yanında kaldığı halde ben ve babam acil servisin bekleme yerine geçeriz. bendeniz meraktan tekrar akrdeşin yanına giderim ve o da ne? kardeşten "alkol testi" için kan alınmaktadır... durum anlatılır yolcuydu bu kişi falan diye ama nafile, prosodurmüş... peki denir... kardeşe bu arada boyunluk takmıştır acils ervisteki ukala ötesi bağıuıran doktor. beyin ve omurilik cerrahı gelir buna gerek yok der. boyunluk çıkarılır atılır bir köşeye... bu sırada kardeşi hastanenin güvenlikçileri(!) sorguya çekmektedir kaza nerede oldu diye ve fakat kardeş bilmediği halde sırarla sorulur bu.. sankli ctu terorist sorguluyor gibi...
    ah bir de tabii adli rapor alınması gerekiyormuş bu gibi durumlarda bu hastanede ...

buraya kadar herşey normal gibi iken durum ödeme kısmına geldiğinde süper olaylar yaşanır bu hastanede; muayene sigorta ehde hodo derken işin içine "kan tahlili" ve "boyunluk" fiyatları girer. standart birşeyden opsiyonel para alınması ilk kez burada tadılır. tad acıdır. üstüne para alamyacağız dedikleri üstüne kulalnılmasına gerek yok dedikleri boyunluğu bu mekan resmen zorla bize satmıştır. evet... bu konu hakkında verebileceğim ilk ve tek örntekte budur. bir daha olmayacağı ise gayet aşikar...
  • türkiyenin en iyi hastanesi ve avrupanın en iyi hastaneleri arasında yer alıyor...
  • insan kaynakları direktörü murat bey'in jci akreditasyon standartlarına sahip olduklarını bıkmadan söylediği hastane.
  • tüm yazılım altyapısı, yeditepe üniversitesi bünyesinde bulunan yazılım ekibi tarafından gelistirilen üniversite hastanesi.

(bkz: inhouse)
    (bkz: software house)
  • telefon numarası türkiyenin her yerinden 444 7 000' dir.
  • şahsen ne tip bir uluslararası standartına sahip olduklarını bilemiyorum
    ama şurasından eminim ki ; 2 inci katlarında,
    ya cem fıçıcıoğlu'nun muayenehanesi önündeki bankoda,
    önlerinde hasta kabul yazan bankoda,
    ya altın kızlardan daha altınlar, eğleniyorlar gençler aralarında ya da yeditepe üniversitesi tiyatro ve sinema kulubu
    gösteri yapıyorlar bizler sıkılmayalım diye, kaç desibellerse artık.
  • sgk ile anlaşmaları sona ermiş. artık sgk mensuplarına hizmet vermiyorlar.