• çoğunun da yeğeninin dünyalar çirkini oluşu yürek dağlayan bir detaydır.
  • annelik çağı gelmiştir. başka sebep aramayın.
  • net kezbandır. tamam seviyorsun da her gün götümüze götümüze sokmanın anlamı yok. "ben teyzeyim, ben halayım, ben insanım ulaaaann" demek böyle mi oluyor?
  • kimse yeğeninizi ne kadar sevdiğinizi sorgulamıyor, sorgulayamaz da zaten. onun üzerinden prim yapmanıza yönelik genelde bunca eleştiri. ama eminim ki sizin amacınız asla ama asla böyle bir şey değil, sadece mutluluğunuzu paylaşmaktır, çünkü mutluluk paylaşılınca çoğalır vs. vs. mesela ben de bu entryi fikrilerimin onaylandığını görmek, artı oy almak, kendimi ifade etmek için yazmadım. bilmem anlatabildim mi...
  • bu kızlara alternatif olarak benim listemde bunu yapan bir sürü erkek arkadaş var, daha dün 2 tane gördüm bunlardan. onlara da kezban demeli miyiz? kezban demesek de bir şey demeliyiz. yani. bence.
  • her gün yeğeninin 15+ fotoğrafını paylaşan (abartmıyorum), instagram'dan kelimeler ile
    #adam #adamın dibi #sevgilim #erkeğim gibi tag'lar ile beni benden alan bir arkadaşım da bu kategoriye girmekte.
    tanım: yeğen sevgisinin bokunu çıkaran kızlardır.
  • aralarina katilmadigim icin ablamdan trip yedigim kizlardir.
    "resim koydum herkes begendi, sen begenmedin :(".
    teyze olarak bunlar da gorevim sanirim.
    facebook veya instagram'i actigimda sirayla begeniyorum artik.

(bkz: aman ali rıza bey ağzımızın tadı kaçmasın)
  • genelde bu veletleri cinsiyetine gore "ogluuuum" yahut "kiziiiimm" ve hatta daha kotusu "yakisiklimmm" yada "prensesiimm" vb. sifatlarla bizimle paylasan ve cumle cihandan "ayyyy canim massallah, allah bagislasin. bu kadar mi tatli oluuur" demelerini bekleyen kisilerdir.
  • annelik çağı gelmekle kalmamış
    geçmeye yüz tutmuştur.
  • (bkz: teyze olup facebook'ta reklam kasan kız)

2009'da yazmışız. hırsızlar.
hesabın var mı? giriş yap