şükela:  tümü | bugün
129 entry daha
  • kanal istanbul için duyduğum en mantıklı sebep bu oldu. deli misiniz, bakanın yeğeni üsküdar'dan beşiktaş'a geçmek için yarım saatini harcıyor, yarım saat... bakanın yeğeni... olaya bakış açım değişti yeminle.
  • utanmasalar kanal istanbul yapılınca köprü trafiği rahatlayacak diyecekler. o kadar alakasız gerekçeler uyduruyorlar. yapılmasının tek amacı rant üzerinden para kazanmak o da hesaplar tutmayacak gibi görünüyor.
  • yeğenine soruyorsun da 16 milyon istanbulluyu da sorulsun madem gerçekten kanal elzem mi?
  • bizde ki dayı mirasa kan doğrar millette ki dayı yeğeni için şehri alt üst ediyor.
  • görüyorsunuz milletin ne dertleri var, allah yardımcıları olsun. halimize şükretmek lazım.
  • boşuna demiyorlar bu memlekette bir işinin çözülmesini istiyorsan dayın olacak diye. bak adam motorla karşıya geç geçiyor diye dayısı mecnun gibi dağları deliyor
  • şayet kanal istanbul bu adamın dayatması ise kesinlikle yapılmamalı. ak partili arkadaşları uyarıyorum, bildiğiniz gibi değil büyük sıkıntı var bu adamda.
  • uzun zamandır zaytung'a girmiyorum çünkü gerek kalmadı.
  • kurumsal şirketlerin kapısından torpilsiz giremeyecek profildeki adam bakan olursa bulabileceği argüman ancak bu kadar olur.
  • abi benim de dayım olursan söz ben 45 dakikada geçerim ve heryerde de bağıra bağıra söylerim bunu. yeter ki arkamda gücünü hissedeyim.

(bkz: ruhumu şeytana nasıl sattım adlı kitabımdan)
13 entry daha