• olum bu nasıl bir yalan ya. bari destekli yalanlar atın millet inanır. gerçi acı olan şu bu dediğine inanacak olan milyonlarca kişi var. üsküdar beşiktaş motoru tam 7dk sürüyo hadi gemiyi beklesin 1.5 dk 8.5 dk olsun hadi 10 dk olsun yarım saat nedir ya. yalanınızı sikiyim sizin
  • şayet kanal istanbul bu adamın dayatması ise kesinlikle yapılmamalı. ak partili arkadaşları uyarıyorum, bildiğiniz gibi değil büyük sıkıntı var bu adamda.
  • uzun zamandır zaytung'a girmiyorum çünkü gerek kalmadı.
  • bı boka yaramayan bakanı doyurduk birde yeğeninin derdi bizi gerdi amk. yeğeninin amina koyayım
  • kurumsal şirketlerin kapısından torpilsiz giremeyecek profildeki adam bakan olursa bulabileceği argüman ancak bu kadar olur.
  • abi benim de dayım olursan söz ben 45 dakikada geçerim ve heryerde de bağıra bağıra söylerim bunu. yeter ki arkamda gücünü hissedeyim.

(bkz: ruhumu şeytana nasıl sattım adlı kitabımdan)
  • yok öyle bir şey. 15-20 dk da beşiktaş'a inersiniz.

gerçek olmayan beyan.

ulan bu yüzden 60-70 milyar kazıya gömülür mü?
  • aman düşündüğünüz şeye bak sayın bakanım. takarsınız yeğeninize bir çakar lamba, o mutlu, sizin bu lakırdılarınızı dinlemek zorunda kalmadığımız için biz mutlu... hem yapmadığınız şey mi zaten, artık türkiye'de bürokrasi ile azıcık bağı olan çaycı bile çakar taktırıyor, trafikte bir eksik bir fazla bize koymaz, rahat olun.
  • farazi bir söylem.

5 yıldır haftanın 6 günü üsküdar-beşiktaş ve beşiktaş-üsküdar hattını kullanırım. yolculuk ortalama 7-8 dk sürüyor. yolculuğun en uzun kısmı iskeleye yanaşma süresi 2-3 dk alıyor. bu bağlamda deniz geçiş süresi maksimum 5dk oluyor demektir. 5 yılda 5-6 kez görüş mesafesinin çok düşmesi sebebiyle sefer iptalleri yaşanmasının dışında herhangi bir aksamaya rastlamadım.

sayın bakan yeğenini tanıştırsın da birlikte yolculuk deneyimi yaşayalım.
  • kanoyla mi geciyor acaba diye sorduran aciklamadir. ancak kadikoy-besiktas, kabatas-adalar hatti yarim saat filan suruyor. bunun da sebebi gemi trafigi degil yakit ekonomisidir. ıstese 15 dakikada da gider ama yaktigi yakit kazandigi sureye degmedigi icin gitmez.
hesabın var mı? giriş yap