şükela:  tümü | bugün
  • başkalarının yaptıklarıyla ilgilenen biri değilim ama bu durum son zamanlarda gözüme çok batıyor. kendi çocuğunu gözümüzün önünde büyüten ebeveynlere maalesef artık alıştık. şimdi de teyzeler, halalar, hatta amcalar, dayılar ortaya çıktı. daha çok bekar kadınların gösterdiği davranış olduğu tespitini yapsam da erkeklerin de geri kalır yanı yok. vardır bir amaçları ben çözemedim.
  • yeğenleri onlar için sevimli olduğundandır.

bana ne? kaydırıp geçiyorum. bitti.
  • çocuk düşünmeyen insan olabilir.
  • profiline ecrinsu’nun teyzesi, eymen’in halası, dayısı da yazmış kişidir aynı zamanda. ayrı bir evrenleri vardır.
  • flört durumu için yeğen fotoğrafı derin anlamlar teşkil eder*
    büyük konuşmak istemediğim bir başlık, ilerde ne olur bilemem. başkalarına sürekli telefondan fotoğraf video gösterip durmayı çok sağlıklı bulmasam da insanların kişisel sayfalarında istediği gibi paylaşım yapmasında her hangi bir sakınca yok.
    kendi fotoğrafını paylaşmaktan farkı olmayan durum.
  • anne olası gelen ancak kendisiyle evlenecek kerizi henüz bulamamış kadındır.

genelde kedisi vardır ve her anneler gününde kendi anneler gününü de (anlaşılan kedi sahibi olmak kendisini anne yapıyor) kutlar, virtue signalling denen nanenin dibine vurur.
  • herkes sosyal medyada sevdiği şeylerin fotoğrafını paylaşmıyor mu? sen kahveni, yemeğini, arabanı paylaşıyorsun; o da yeğenini. rahatsız oluyorsan takipten çıkarak görmezden gelebileceğin insandır.
  • eğer sevgilisi yoksa veya bekarsa alttan alta "bakın ben çocukları seviyorum iyi bir partner adayıyım" mesajı vermek istiyor olabilir
  • birde bunların video izletme merakı var. dayıyorlar telefonu gözümüze yeğenlerinin komikli videolarını izletiyorlar.
    -izle izle çok tatlı
    - ay bak sana ne izletecemmmm

inanın 1 dakikalık video 1 sene gibi geliyor, içimden söylediklerimin haddi hesabı yok. herkesin yeğeni kendine yahu bu kadar çok teşhir etmeyin.
  • her yediğinin, içtiğinin fotoğrafını paylaşan insandan daha sempatik olan insandır.