şükela:  tümü | bugün
  • istanbul 5. sulh ceza hakimliği'nin 11.02.2020 tarih ve 2020/823 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • akp’li vekilin evine gittikten sonra ölü bulunan sunucu.
    sildiren tabii ki yeldane kahraman değil :)
    https://www.evrensel.net/…aharman-yeldanaya-ne-oldu
  • oligarsinin, muz cumhuriyetinin, kartellerin, mafyanin, kabile devletinin bile bir hukuku var, yazik.
  • şaibeli bir şekilde ölen sunucu. iyi oluyor böyle mahkeme kararları, insanlar tam unutmuşken, hooooop tekrar hatırlatıyor bize böyle bir olduğunu.
  • spikeri ölür.. hizmetlisi ölür.. neler oluyor bu akp’lilerin evinde insanların dirisi giriyor ölüsü çıkıyor diye sordurandır.
  • girdiğim entry'nin mahkeme kararı sonucunda silindiğini fark etmemle beraber tekrar aklıma gelen ve ölümü aydınlanana kadar kesinlikle gündemde kalması gereken isim.

unutmayalım, unutturmayalım.
  • cok milliyetci, cok musluman, cok agarbasli insanlarin memleketinde neden intihar etmis olabilir acaba bu zararsiz kizcagiz, anlamak mumkun degil.

umuyorum adalet yerini bulsun.
  • ooooo.
    yeni görüyorum, başlık temizlenmiş. bravo şu an bu kız kendi eceliyle ölmüş gibi oldu yani.

başlığının altında cinayetinin şüphelisini adını ilk ben açık açık yazmıştım. insan öldürünce değil size katil denince mi zorunuza gidiyor?

sayın (bkz: tolga ağar)
  • mehmet agar'in oglu. tolga agar. adini yazalim. birde il baskani mi ne bir arkadasi var beraberlermis kizin oldugu gece. hatirlarsam onu da yazayim.
  • an itibariyle silik kutumda gördüğüm başlık.
    istanbul bilmemne mahkemesi kararıyla silinmiş.
    şu mahkeme kararı bile bize bir şeyleri anlatıyor aslında.

(bkz: yeldana kaharman'a ne oldu)