şükela:  tümü | bugün
49 entry daha
  • beni ilgilendirmez ama o atletin altında çizgili pijama var gibi. ayrıca o vazodaki domates mi ? domatesse zenginlik böyle bi şey mi ? domatesi vazo da mı yiyorlar ? domates değilse, o ne ya?
  • "kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı" diyen optimistleri bozguna uğratan, denize döken kahvaltıdır.
    adamda mutluluğu geçtim, yaşam enerjisi yok.
  • lan bu tony soprano'nun eniştesi

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/…re0lvh5lomebchw
  • bari ekmekleri kızartsaymış abla. aceleye gelmiş sanki sunum pek yeterli değil. bir de eniştenin kesin doblosu var.
  • kadın fotoğrafı çektikten sonra adam tepsiyi kenara bırakıp içine doğru homurdanarak zorla uyandırıldığı uykusuna geri dönmeye çalıştı. döndü de. bunlar mesele değildi.
    karısının nazını her zaman çekebilmişti. onu hiçbir zaman böyle ufak şeyler için kırıp gücendirmemişti. çünkü onu seviyordu. bir zamanlar, hayallerinin bile üstündeki bu çekici kadınla evlenebilmek için neler yapmış neler vermiş ve sonunda onunla arzuladığı hayatı kurmayı başarmıştı. sonrasında da her şeyiyle ellerine teslim olmuştu, çoğu zaman sorgusuz ve de sualsiz..
    karısı da onu seviyordu. bu, yatağın içindeki kış uykusundan uyandırılmış şaşkın uykulu hafif sinir yapmış bir küçük ayı görüntüsünde olan kocasının fotoğrafını, fütursuzca paylaşabilmesinden belliydi. evet onun her haline alışmış ve onu her haliyle sevmişti. üzerindeki atlete aldırmadan.. hep ponçik yanlarını görerek. pff neyse tıkandım yeter bu kadar yeliz yeşilmenden oldum olası hazzetmem zaten.
  • hahah gözlerden kaçmamış hakkaten resmen bobby baccalieri.
  • adamdaki beyaz atlet detayı ve yüzündeki ''bitse de gitsek'' ifadesiyle güldüren ve instagram için eksik ve özensiz kaçan kahvaltı. *

şu adamları bir rahat bırakın yahu. belli ki sevmiyorlar instagram vb. foto olaylarını. kadın adamı uyandırırır uyandırmaz eline kahvaltı tepsisini tutuşturup fotoğraf çekmiş ya adeta. çift uyumsuzluğuna hiç girmiyorum. zira o konunun sebebi aşikar. tercih meselesi yani ne diyebilirim ki.
  • hani av hayvanları ölüdürülüp doldurulur ya ... böyle bir de enstantane verirler sanki ısıracakmış gibi ağzı açık, tek kolu kalkmış pençe atacakmış, gerilmiş saldıracakmış gibi filan...enişteyi görünce aklıma o geldi...o bakışlar aynı...
  • tepsideki yumurtayla adamın yerini değiştirsen, hiç bir şey değişmeyecek gibi geldi bana .
  • hemen engel yapıştırayım şuraya. konuya bak aq.
26 entry daha