1. (bkz: 5 stages of grief)

(bkz: denial)

edit: arkadaş ben de beşiktaş'lıyım. amma ağlamışsınız be. komik işte.

duyarlı kardeşlerimiz çocuğu hemen 'özürlü' diye damgaladı sağolsunlar. afedersiniz de duyarlılık anlayışınıza sokayım sizin.

bir de çocuğu savunuyorum diye, adama 'zeka geriliği var', 'rahatsızlığı var', 'mental arızaları var' diyorsunuz. kim gaddar ulan hayvan herifler?

ama 'yazık laaaan' di mi? hayır kim küçük düşürmüş oldu bu adamı şimdi onu merak ediyorum. bir şeye de gülüp geçmeyi öğrenin be kardeşim.
  2. özürlü bir gençle alay eden birkaç fenerbahçeliyi gösteren swf.

edit: çok daha ağır bir ifade vardı ama fenerbahçeli yazarak aynı anlamı verdim zannedersem.
  3. bu videoda komik olan "yemedik ulan yemedik" diye kendini yırtan kişi değil bu hareketle kendince eğlenen zavallıdır. komik derken trajikomik.

hayır, ceketini yere vuran kişinin beşiktaşlı olması önemli değil, "29 sene oldu kupayı alamadınız" ya da "seneye sizin maçları bedava izleyeceğiz" şeklinde dalga geçilen fenerbahçeli ya da galatasaraylı da olsa durum değişmezdi.

videoda gözükende mental rahatsızlık var, videoda sesi duyulanda zeka geriliği. öyle gözüküyor.
  4. zihinsel anlamda özürlü olduğu kuvvetle muhtemel olan gençle dalga geçip mal mal gülenleri ve görüntüleri izleyip bu tutumu aynen devam ettirenleri göstermiş videodur.
  5. gencin en sonda ki "yemedik yemedik, yemedik ulan yemedik" deyişi baldrog'un mağarada gelişini anımsatan swf.
  6. video'daki gencin özürlü olduğunun nasıl anlaşıldığı büyük merak konusu olan komik bir çalışma. bu tür iddialarda bulunulup duygu suistimali yapılması ise apayrı bir tartışma konusu.
  7. neresinin komik olduğunun bilinmediği, çekilme ve dağıtılma amacının anlaşılmadığı, kayıt esnasında kahkaha atanların o esnada nasıl ve ne şekilde zevklendirildiğinin bilinmediği, tüm bu fiyaskodan sonra bazı dangalakların da işi takım boyutuna düşürüp karşısında başka şeylerin linklerini verdiği bi garip görüntü...

yemedik ulan yemedik hakkında bilgi verin