şükela:  tümü | bugün
 • seksi tarifler bölümü ile aklımı aldı, dağa kaldırdı. mösyö şokola gibi konuk yazar katılımcılarını görmek de sevindirdi.

  umarım melahat halalara, oktay ustalara bırakılan online yemek içeriği işini hakkıyla kotarabilirler de, sonunda bizim de 7-24 acıktıran bir içerik sitemiz olur.
 • bugün açılan şahane yemek sitesi. sonunda teyze ve ev hanımı düzeyinde takılmayan, cool bir yemek sitemiz olduğu için ülkece partiliyebiliriz bence. kendilerini şöyle anlatıyorlar:

  "iştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... sadece yemek tarifleri değil... güldürürken yediren...

  yemek.com, sevgilisini mutlu etmek için italyan mutfağını öğrenenin de, işi gücü bırakıp güneyde şarap üretmeyi, en olmadı cihangir'de pilavcı açmayı hayal edenin de, övünerek anlatabildiği tek mutfak becerisi menemen olanın da, yurt dışına her çıkışında yemek yiyeceği yerlere göre otelini seçenin de, o gün yediği dev bir sufle için bütün hafta boyunca yediklerine dikkat etme zorunluluğu hissedenin de, yemeğin tadına bakmadan tuz atanın da, ınstagram'a fotoğraf atabilmek için yemeğini soğutmayı göze alanın da sitesi.

  sadece karnını doyurmak isteyenler için değil, bir hazzın peşinde koşanlar için.

  farklı zevklerden ve renklerden gelen iştahlı ekibi ve dışarıdan katkı sağlayan birçok dostu ve partneri ile yemek.com kocaman, upuzun, rengarenk bir masa kurdu ve bu masada epey sandalye var.

  bu nefis masada sizin de bir sandalyeniz var. ister yazar olarak, ister okur olarak.

  iyi ki geldiniz, yine gelin.

  sevgiler bizden,

  yemek.com"
 • sadece yemek tarifleri değil, şaşır bölümü de hoşuma giden site.
 • bir yemeksepeti.com ürünü olup, yemeksepeti ile ilgili hiç bir şey yazmayarak inceden kıllandırmış portal. konuyla ilgili eksik olduğu çok doğru. sanırım yemeksepetinde yavaş yavaş kaybolan bannerların yeni yeri belli oldu. yemeksepeti.com'dan daha güzel işler yapabilirler ve para kazanabilirler umarım. yemeksepeti'nin zombi sitelerine(lokum, papyon, irmik) dönmemesi için şans dilemekten başka elimizden bir şey gelmiyor. bu arada mobil uygulaması da çıksa da yesek.

  edit: çok enteresan, ilk baktığımda yemeksepeti logosu görünmüyordu, şimdi footera yapıştırmışlar.

  edit 2: sağolsun arkadaşlar uyardı. incir yazmışım, irmik olarak düzelttim.
 • biraz inceleyerek çok çok başarılı bulduğum bir yemek sitesi. tarifler, püf noktaları oldukça iyi. yemek yapmayı seven birisi olarak çok işimi görecektir.
 • tasarımı ile üzmüştür.

  çok içerik var abi n'apalım, ekrana sığdıralım demiş ve gördükleri yere kolon attırmışlar gibi duruyor.

  bu kadar yoğun içerik çok mu güzel bir şey bilmiyorum ama son kullanıcı olarak beni rahatsız etti.
  soldaki büyük resimlerden başka bir şey görmüyor gözüm; gerisi göt göte duran resimli açıklamalı bişeyler bişeyler.

  sahibine hayırlı olsun.
 • madem sözlükte hakkında entry girdirteceksin, bari metinler biraz samimi olsun, basın bülteni tadında entryler yazdırtıp sözlük okur ve yazarlarını aptal yerine koyma en azından, di mi?
 • rezalet bir pr ekibi olan iste. bu kadar belli etmeyin bari arkadaş, herkesi aptal mı sanıyorsunuz acaba?

  logonuz da rezalet, benden söylemesi.
 • son derece eski ve çirkin tasarıma sahip internet sitesi. içerik açısından da öyle "aklımı aldı", "götümü düşürdü" diye yazacak bi numarası da yok.