şükela:  tümü | bugün
  • siktirip gitmesi gerekendir.

amk yıl olmuş 2020
    hâlâ neanderthal gibi 2 saat yemek yapma, 1 saat yemek yemek, 2 saat bulaşık yıkama vs. hayatımızın %20'si bu sikik işlere boşuna harcanıyor.

ya abicim bir insanın günlük alması gereken vitamin, protein, karbonhidrat vs. belli değil mi?
    belli!

e üret şu mna kodumun haplarını, sıkıştır içlerine vitamini, proteini olsun bitsin.

yediklerimizin %90'ından fazlası bok olup gidiyor. içtiklerimizin de..

üret lan amk
    üret üreeeet!
  • (bkz: soylent)
  • benim yemeğime karışmayın da az ötede için haplarınızı, tozlarınızı dediğimdir.
  • gelecek yemek haplarında değil, yemek fitillerinde. düşünsene iskender fitili mis gibi oh.
  • çünkü bağırsaklarımızın hala çalışması gerekiyor ve bunun için belirli bir miktar posaya ihtiyacımız var.
  • var.
    (bkz: ertesi gün hapı)
    .
    anneniz bi gün önceden fazla fazla yapıyor. sonra artınca, ertesi gün yiyorsunuz.
  • valla o hapları lavaşın içine kebapla dürüm edeceksek üretsinler tabi.

ben bu yönde bir gelişim bekliyorum bilim denen naneden, keh keh.
  • czn burak, nusret tarafından falan fonlanıyor bilim sektörü arkadaşlar. o yüzden üretmiyorlar. kentrilyar dolarlık sektör bu. kolay değil.
  • sağlıklı beslenemesenizde hasta olmanızı engelleyecek takviyeler var
    özellikle kutuplara yakın yerlerde hemen her destek hapının içinde d vitamini katkısı var
    siz zaten yeterli mineralleri ve vitaminleri hapla alıyorken dışarıda isterse günün kalanını 5 tane beyaz ekmekle tamamlayın , normalde 3 günde zayıf düşecek bedeniniz 1 hafta dayanır

kalori kısmına gelince de , istediğiniz fastfood ile 1 öğünde 1000 kaloriye ulaşmanız çok kolay