şükela:  tümü | bugün
  • “bu şekilde bir süre yaşayabilirim” diye aklımdan geçirmeme sebep olan kelimeler bütünüdür.

hele bir de araya güzel filmler katılıyorsa, buzdolabı ağzına kadar yemek ve içki doluysa...

biri beni tokatlasın.
  • bir süre sonra ne yemekten ne seksten ne de uykudan zevk alınıyor. (bkz: tecrübe)
    gerçi seksin yine de her türlü gideri oluyor. *
  • (bkz: give it to me)
  • araya "tv izlemek" de eklenirse türk insanının büyük bir çoğunluğunun hayatını betimleyecek olan olaylar zinciri.

edit: işbu entry türk insanının hayatının banelliğini, sanattan ve sosyal faaliyetlerden kendilerini soyutlamalarını eleştirmek adına girilmiş olup, bir an için seksin bile bu topraklara fazla olduğu unutularak girilmiştir.
  • hayaller yemek-seks-uyku-yemek-seks-uyku
    hayatlar ye-iç-sıç-yat-uyu-ye-iç-sıç-yat-uyu
  • müthiş plan. net olarak bir hafta evden çıkmadan uygulanır. ama sorun şu ki, bana aynı evin içinde 1 hafta boyunca sinir krizi geçirmeden tahammül edebilecek bir erkek yok.

neyse ne diyeyim o zaman;
    hello darkness my old friend...

edit: tamam beyler hepiniz tahammül edebilirmişsiniz. desteğiniz için teşekkür ederim.
  • dünyanın en güzel döngülerindenmiş gibi durandır.
  • hayvanların yaşam tarzıdır (burada bu şekilde yaşayanlara hayvan demiyorum, gerçekten de bu tarz bir yaşam tarzına hayvanların sahip olduğunu belirtiyorum).

insanın ise bir ideali, hayali ve kendince yüce bir amacı olmalıdır.
  • askerden geldikten sonra bu aralar yaptığım eylem. tabi içinde şimdilik seks yok, bakalım hornet veya tinder'dan ne zaman işe yarar birileri düşecek.
    işsizlik maaşım geldikten sonra bu döngüye alkol de eklenecek.
  • (bkz: 20'li yaşlar) ve (bkz: kıbrıs)