şükela:  tümü | bugün
  • kendisine yemek yapacak kadın arıyordur.
  • 1.810 puanımla tebrik ettiğim erkek.
  • bekar evinde kalan, yemek yapmaya üşenen yada bir kaç kez deneyip başarısız olan, ulan yemek yapıp , sofra hazırlayıp , bulaşıkları yıkamaktansa ben üzüleceğime param üzülsün diyen muhtemelen de sevgilisi olmayan bir erkektir.
  • 5133 puanımla akıllı olsun dediğim erkek.
  • bekar, yalnız yaşayan ve üşengeç bir insandır.
  • şeker hastasıdır. değilse bile adayıdır.
  • üşenmeyip kendi puanıma bakmama sebep olan erkek. 5796 puan ile çıtayı yükseltiyorum.
  • eski kız arkadaşımın yemek sepeti hesabı bilgisayarımda açık kalmış. bu kız ben askerdeyken beni bir tıp öğrencisiyle aldattı ve şimdi mutlu mesut herifin evine 500 gramlık dondurma söylüyorlar. eski kız arkadaşım denen şahsın 3275 puanı birikmiş. ben askere gitmeden önce yemeksepeti.com un böyle bir puan şeysi de yoktu gibime geliyor. ne yapmalı bilmiyorum. herifin adresini de biliyorum. gidip ağız burun kırmaya değmez diyorum. ama böylesi pisliklerin de hesabını vermesini istiyorum. o değil de yemeksepetinde 3000 puanı aşmış be kız!
  • ya yemek yapmayı öğrenmesi gereken, ya da kendisine yemek yapmaktan hoşlanacak bir kadın bulması gereken erkektir. kaç sipariş vermek gerekiyor o kadar puana gelebilmek için? e yuh ama.