şükela:  tümü | bugün
  • kilosundan $ikayetci olan her insanin yapmayi istedigi ancak bir turlu uygulamaya geciremedigi eylem.
  • bugün tam 3 gün oldu yemek yemeyi bırakalı. (sanki sigara, alkol gibi bir şey de yemeyi bırakıyorum zaten bir şeyleri bırakmayı hep yanlış anladım ben. annem ile babam beni yaparken ilerleyen yıllarda geri zekalı olabileceğimi hayal etmemişti sanırım. herkes için hayal kırıklığıyım, kahretsin!) kilo vermek gibi bir kaygım da yok, hayır diyet de yapmıyorum ama yiyemiyorum. ortalama bir insan kaç gün yemek yemeden yaşayabilir diye internette araştırma yapıyorum. ölüm orucu yapanlar içinde bu konuda çok başarılı insanlar olduğunu gördüm. bari ulvi bir amaç edineyim de kendime, besinsizlikten ölecek olmamın bir gayesi olsun. yemek yemek çok gereksiz. keşke jetgiller'deki gibi tablet çıksa da, yutup "öhhh be ne yedik!" diyebilsem.
  • su sıralar takıntı boyutunda hayatımda olan sey.
    gunu uc haslanmıs yumurtayla, ya da bı tane haslanmıs tavukla fılan kapatıyorum.
    butun gun hıcbı sey yemıyorum.
    durmadan kendımı ellı bes kılo, otuz altı beden canlandırıyorum gozumun onunde.
    su sıralar kafayı buna taktım.
    haftada yarım kılo ıla bı kılo arası verıyorum.
    aslında daha hızlı da olurdu da bu kadar az yemege ınsulun dırencı var bende, o engel oluyor.

ıc dunyamda buyuk karmasa yasadıgım bı konu guzelllık.
    hayatım boyunca estetık olmayı dusunmuyorum. karsıyım boyle seylere.
    ben burusuklukları bıle sevıyorum, yasanmıslık ıcerdıgını ve anlamı oldugunu dusunuyorum.
    sekılcı bı ınsan degılım, gercekten.
    ama sonra kendımı cıtır cıtır gıyınıs kusanmıs hayal edınce bır hosuma gıdıyor, bır hosuma gıdıyor.

ozel hayatımda da ne oldugum mechul.
    bazen hıc sekılcı olmuyorum, bazen de gıdıyorum en yakısıklı adamlara asık oluyorum.

ya benım sıkıntım ben hayata acayıp sekılcı basladım.
    sonra amerıka ya gıttım, ve hıc sekılcı olmayan bır hayatı ozumsedım.
    sımdı bu ıkı kımlıgım arasında kısılık bolunmesı yasıyorum.
  • yeme bozukluğu belirtisidir. keşke mümkün olsa, yemek yemeden yaşayabilsek ama yapmayın öyle şeyler.